Találatok a Csomor Erika címkére

Találatok száma: 19

Triatlon: Csomor és Berekméri győzött a Vasi Vasemberen

2022-07-09 16:01:22

A férfiaknál Berekméri Levente, a nőknél Csomor Erika győzött a 38. Vasi Vasember triatlonversenyen.

triatlon Csomor Erika Berekméri Levente

Triatlon: Faldum és Csomor a rövid távú országos bajnok

2021-07-17 17:26:28

A férfiaknál Faldum Gábor, a nőknél Csomor Erika győzött szombaton a triatlonosok rövid távú országos bajnokságán, Tatán.

triatlon ob triatlon Faldum Gábor Csomor Erika

Atlétika: Csomor Erika nyerte a népligeti futógálát

2020-08-23 19:02:44

A vb- és Eb-győztes duatlonos több mint fél perces előnnyel nyert a 10 kilométeres futóversenyen.

atlétika Csomor Erika

Triatlon: Berekméri és Csomor nyerte meg a Vasi Vasembert

2018-07-07 17:51:33

A férfiaknál Berekméri Levente, a nőknél Csomor Erika nyerte meg szombaton a 34. Vasi Vasember rövidtávú triatlonversenyt Szombathelyen, amely idén ismét nyílt országos bajnokság is volt egyben.

Sprinttávú duatlon ob: Csomor Erika megvédte címét

2017-04-22 16:34:36

Csomor Erika megvédte a címét szombaton a duatlonosok sprinttávú országos bajnokságán, Balatonbogláron.

duatlon Csomor Erika

Triatlon: Flander és Csomor győzelme a hosszú távú ob-n

2015-07-25 19:06:22

A férfiaknál – címét megvédve – Flander Márton, a nőknél pedig Csomor Erika nyerte meg a triatlonosok hosszú távú országos bajnokságát.

triatlon Flander Márton Csomor Erika

FTC: versenyzőként is segít a háromszoros világbajnok

2015-03-11 10:25:31

A háromszoros duatlon világbajnok Csomor Erika a jövőben edzőként és versenyzőként is segíti a Ferencváros triatlon szakosztályát – számolt be róla a fradi.hu.

triatlon duatlon FTC Csomor Erika

Triatlon: Csomor 2. az Ironman budapesti debütálásán

2014-08-23 15:21:52

A férfiaknál a brit Andrew Edwards, míg a nőknél a dán Michelle Vesterby nyerte meg az Ironman Budapest 70.3 néven szombaton rendezett nemzetközi triatlon viadalt, legjobb magyarként Csomor Erika második lett.

triatlon Csomor Erika

Triatlon: Csomor Erika 3. lett a svájci Ironman-versenyen

2013-07-28 18:15:29

Csomor Erika a harmadik helyen végzett a Zürichben megrendezett nemzetközi Ironman-viadalon.

Triatlon: Csomor Erika nyerte az ausztriai Ironman-versenyt

2013-06-30 17:43:54

Csomor Erika nyerte az ausztriai Ironman-viadalt Klagenfurtban.

Triatlon: Tóth Tamás és Csomor Erika nyerte a rövid távú ob-t

2013-06-01 18:34:13

A férfiaknál Tóth Tamás, a nőknél pedig Csomor Erika győzött a Triatlon Magyar Nagydíj második, balatonfüredi állomásán szombaton rendezett rövidtávú országos bajnokságon.

triatlon Tóth Tamás Csomor Erika

Triatlon: Csomor Erika sikere Olaszországban

2013-05-29 11:56:23

Csomor Erika nyerte az olaszországi Riminiben rendezett hagyományos féltávú Ironman triatlonversenyt.

Duatlon-vb: Csomor Erika aranyérmes lett a svájci Zofingenben

2010-09-05 21:22:23

Csomor Erika nyerte meg vasárnap a svájci Zofingenben megrendezett hosszútávú duatlon-világbajnokságot.

Triatlon: Csomor a hatodik helyen zárt Floridában

2009-01-09 10:47:20

Csomor Erika a hatodik helyen zárt a floridai ironman-verseny női mezőnyében.

Csomor Erika

A lávamezőn magyarok is drukkolnak a magyar „vaslady”-nek

Ami sok-sok éven át a már visszavonult vasember, Kropkó Péter álma volt, de nem vált valóra, sikerülhet Csomor Erikának, talán már szombaton. Esélyes arra, hogy Hawaii-on, a 30. ironman-világbajnokságon az első három között fejezze be a versenyt, sőt…

Ironman Csomor Erika

Triatlon: Csomor Erika második helyen végzett St. Pöltenben

Csomor Erika a második helyen végzett a St. Pöltenben rendezett féltávú Ironman triatlonversenyen.

Csomor Erika tratlon

Triatlon: kettős magyar siker az arizonai Ironman-versenyen

Mindkét nem versenyében magyar győzelem született a triatlonisták arizonai Ironman-viadalán, Tempeben: a nők mezőnyében Csomor Erika, a férfiakéban Major József bizonyult a legjobbnak. A két győztes fejenként 12 ezer dollárt kapott a sikeréért.

Csomor Erika Major József

Triatlon: Csomor Erika győzelmet aratott Kaliforniában

Csomor Erika megnyerte a kaliforniai Oceanside-ban rendezett hosszú távú triatlonversenyt, melyen a sportág több kiemelkedő képviselője is részt vett.

Kalifronia Csomor Erika

Terepfutás: Csomor Erika sikere Mauin, győzelem tíz kilométeren

Csomor Erika megnyerte az XTERRA világbajnokság előtt szokásos bemelegítő 10 km-es terepfutóversenyt 49:43-as idővel. "Bemelegítés volt a holnapi futamra. A pálya csodálatos, a homok iszonyú kemény... az egész XTERRA fantasztikus versenynek ígérkezik."