Találatok a Colorado Avalanche címkére

Találatok száma: 119

NHL: legendás játékos az új elnök a Stanley-kupa-győztesnél

2022-07-11 22:09:23

Az eddigi főigazgató, Joe Sakic lett az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) friss Stanley-kupa-győztes Colorado Avalanche új elnöke.

Stanley-kupa NHL Joe Sakic Colorado Avalanche

NHL: a Colorado Avalanche hátrányból nyerte meg a Stanley-kupát

2022-06-27 07:16:57

A Colorado Avalanche nyerte a Stanley-kupát, miután az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének hatodik mérkőzésén 2–1-re győzött az elmúlt két idényben bajnok Tampa Bay Lightning otthonában, és így 4–2-es összesítéssel bizonyult jobbnak.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL-döntő NHL Colorado Avalanche

NHL: elmaradt a bajnokavatás, kiharcolta a 6. meccset a Tampa

2022-06-25 07:08:30

Az elmúlt két idényben bajnok Tampa Bay Lightning a cseh Ondrej Palat 54. percben ütött góljával 3–2-re győzött a Colorado Avalanche otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének ötödik mérkőzésén, és így 3–2-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

Tampa Bay Lightning NHL-rájátszás NHL-döntő NHL Denver Colorado Avalanche

NHL: még a játékvezetők is alig vették észre a Colorado győztes gólját – videó

2022-06-23 07:07:58

A Colorado Avalanche a kézműtétéből felgyógyult Nazem Kadri 73. percben ütött góljával hosszabbítás után 3–2-re nyert az elmúlt két idényben bajnok Tampa Bay Lightning otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének negyedik mérkőzésén, és így már 3–1-re vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

videó Tampa Bay Lightning Stanley-kupa NHL Colorado Avalanche

NHL: ezúttal nem volt mese, hatot ütve feltámadt a címvédő

2022-06-21 06:40:14

Az elmúlt két idényben bajnok Tampa Bay Lightning hazai jégen 6–2-re legyőzte a Colorado Avalanche-t az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének magyar idő szerint kedd hajnalban lejátszott harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban – derül ki a Magyar Távirati Iroda tudósításából.

Tampa Bay Lightning Stanley-kupa NHL Colorado Avalanche

NHL: kiütéses Colorado-győzelem, 0–2-re áll a címvédő

2022-06-19 06:37:24

A trónkövetelő Colorado Avalanche kiütéses, 7–0-ás győzelmet aratott az elmúlt két idényben bajnok vendég Tampa Bay Lightning ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének második mérkőzésén, és így 2-0-ra vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

videó Tampa Bay Lightning NHL Colorado Avalanche

NHL: óriási izgalmak után Colorado-siker a döntő első felvonásán – videó

2022-06-16 06:38:02

A trónkövetelő Colorado Avalanche hosszabbítás után 4–3-ra diadalmaskodott az elmúlt két idényben Stanley-kupa-győztes vendég Tampa Bay Lightning ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének első mérkőzésén – írja az MTI.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL Colorado Avalanche

NHL: elképesztő – tavaly a Montrealt, most a Coloradót ütötte döntőbe a ráadásban!

2022-06-07 06:39:51

A Colorado Avalanche hosszabbításban ütött góllal 6–5-re győzött az Edmonton Oilers vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) magyar idő szerint kedd hajnali mérkőzésén, és ezzel 4–0-ra megnyerte a Nyugati főcsoport döntőjét. A Stanley-kupáért vívandó nagydöntőben a New York Rangers–Tampa Bay Lightning csata győztese lesz a denveriek ellenfele.

jégkorong NHL Edmonton Oilers Colorado Avalanche

NHL: egy lépésre a nyugati döntő megnyerésétől a Colorado

2022-06-05 08:50:11

A Colorado Avalanche 4–2-re legyőzte az Edmonton Oilerst, így egy győzelemre került attól, hogy megnyerje az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Nyugati főcsoportjának döntőjét.

NHL: a Colorado már 2–0-ra vezet a nyugati döntőben

2022-06-03 06:59:07

A Colorado Avalanche 4–0-ra legyőzte a vendég Edmonton Oilers csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Nyugati főcsoportjának döntőjében, így az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban 2–0-ra vezet.

videó NHL Edmonton Oilers Colorado Avalanche

NHL: hatalmas gólparádéval kezdődött a nyugati döntő

2022-06-01 07:53:00

Tizennégy gólt hozó mérkőzéssel kezdődött meg a Nyugati főcsoport döntője az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL): a Colorado Avalanche hazai jégen 8–6-ra verte az Edmonton Oilerst.

NHL Edmonton Oilers Colorado Avalanche

NHL: öt másodperccel a vége előtt dőlt el a Colorado továbbjutása

2022-05-28 07:40:59

A Colorado Avalanche lesz az Edmonton Oilers ellenfele az NHL Nyugati főcsoportjának döntőjében, miután 4:2-re megnyerte a St. Louis elleni párharcot.

St. Louis Blues NHL Colorado Avalanche

NHL: Vasziljevszkij remekelt, a címvédő kisöpörte a Floridát

2022-05-24 07:37:08

A Tampa Bay Lightning hazai jégen 2–0-ra legyőzte a Florida Pantherst az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) kedd hajnali mérkőzésén, és 4–0-ra megnyerte a két csapat párharcát a Keleti főcsoport elődöntőjében. Nyugaton a Colorado Avalanche másodszor is nyert a St. Louis Blues vendégeként (6–3), és már csak egy győzelem hiányzik a továbbjutásához.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL Florida Panthers Colorado Avalanche Andrej Vasziljevszkij

NHL: tökéletesen időzített góllal nyert a címvédő – videó

2022-05-20 07:57:36

A címvédő Tampa Bay Lightning másodszor is legyőzte (2–1) idegenben a Florida Pantherst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, így összesítésben már 2–0-ra vezet ellene a Keleti főcsoport elődöntőjében. A péntek hajnali másik mérkőzésen is idegenbeli siker született, a St. Louis Blues 4–1-es diadalával kiegyenlítette a Colorado Avalanche elleni párharcot.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Ross Colton NHL Florida Panthers Colorado Avalanche

NHL: dráma a hosszabbításban, egy védő nagy napja – videók

2022-05-18 07:53:15

Magyar idő szerint szerda hajnalban megkezdődtek a főcsoport-elődöntők az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL): a Keleti főcsoportban a Tampa Bay Lightning idegenben 4–1-re verte meg a Florida Pantherst, míg Nyugaton a Colorado Avalanche hosszabbításban gyűrte le 3–2-re vendégét, a St. Louis Bluest.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL Florida Panthers Colorado Avalanche

NHL: idegenben növelte előnyét a Colorado

2022-05-08 09:10:58

Újabb győzelmével a Colorado Avalanche már csak egy lépésre van attól, hogy bejusson a Nyugati főcsoport elődöntőjébe az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Washington Capitals Pittsburgh Penguins New York Rangers Nashville Predators NHL rájátszás NHL

NHL: pocsék kezdés, kikapott a ligaelső Colorado Avalanche

2022-04-21 07:33:01

A Seattle Kraken 3–2-re nyert a ligaelső Colorado Avalanche ellen az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

jégkorong Seattle Kraken NHL Colorado Avalanche Alekszandr Ovecskin

NHL: a Washington megállította a Coloradót

2022-04-19 08:36:40

A Washington Capitals 3–2-re nyert a Colorado Avalanche vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, megszakítva ezzel a denveri gárda kilencmeccses győzelmi sorozatát.

Washington Capitals Teemu Selänne Colorado Avalanche Alekszandr Ovecskin

NHL: kilencet lőtt a ligaelső Colorado Avalanche

2022-04-14 08:39:01

A ligaelső Colorado Avalanche 9–3-ra bizonyult jobbnak a vendég Los Angeles Kingsnél az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának szerdai játéknapján. A házigazda sorozatban a hetedik győzelmét aratta – írja az MTI.

NHL Los Angeles Kings Colorado Avalanche jégkorong

NHL: rájátszásba jutott a Colorado Avalanche

2022-04-06 08:11:25

A Colorado Avalanche 6–4-re nyert a Pittsburgh Penguins vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.