Találatok a Berecz Zsombor címkére

Találatok száma: 207

Egerszegi Krisztina: Minden gyerek tanuljon meg úszni!

2021-09-10 19:55:23

Hétfőn indul az Úszó Nemzet Program tesztüzeme: a kijelölt helyszíneken Egerszegi Krisztina is feltűnik a következő hónapokban.

Sós Csaba Egerszegi Krisztina Berecz Zsombor

Lezárult egy fejezet, klasszisaink sora búcsúzott Tokióban

2021-08-16 07:16:07

Tokió több emblematikus magyar sportolónak jelentette karrierje végét, vagy ha nem is, az összeállításunkban szereplő hét személyből hat biztosan nem vesz már részt olimpián. A kakukktojás, a felsoroltak közötti legidősebb ugyanakkor nem zárta ki kategorikusan a folytatás lehetőségét.

Tokió 2020 Parti András Nagy Viktor Mohamed Aida Lőrincz Tamás Hosnyánszky Norbert

Tokió 2020: íme, az összes magyar érem egy videóban

2021-08-08 17:16:19

Véget ért a tokiói olimpia, amelyen 20 érmet nyertek a magyar sportolók. Most megmutatjuk a játékok összes magyar érmét videós összeállításunkban.

videó superfeed olimpia 2020 olimpia magyar női vízilabda-válogatott magyar férfi vízilabda-válogatott

Tokió 2020: íme, a magyar sportolók legemlékezetesebb pillanatai – videó

2021-08-08 04:25:17

Véget ért a tokiói olimpia, melyen 20 érmet nyertek a magyar sportolók. Videón mutatjuk be az összes érmünket – Szilágyi Áron történelmi sikerétől a férfi pólósok bronzmeccséig.

superfeed olimpia magyar női vízilabda-válogatott magyar férfi vízilabda-válogatott Varga Ádám Tóth Krisztián

Tokió 2020: Berecz ajándéka, amit el sem akart engedni

2021-08-06 17:37:01

Berecz Zsombor péntek kora délután érkezett haza Tokióból, s olyan ajándékot kapott a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, amit nem is akart kiengedni a keze közül. Az olimpiai ezüstérmes vitorlázó aztán mégis valaki más gondjaira bízta, mert félő volt, hogy az interjúk, az autogramosztás közepette elhagyja.

vitorlázás superfeed olimpia Tokió 2020 Berecz Zsombor

Tokió 2020: Tudtam volna még maradni egy éjszakát – Rasovszky

2021-08-06 17:16:23

Péntek kora délután hazaérkezett Tokióból az olimpiai ezüstérmes Rasovszky Kristóf, aki örül, hogy hazatért, de tudott volna  maradni még egy éjszakát. Az NSO Tv-nek elmondta, mit szeretett volna még csinálni a japán fővárosban.

superfeed nyílt vízi úszás Tokió 2020 Szilágyi Áron Siklósi Gergely Rasovszky Kristóf

Tokió 2020: Berecz Zsombor történelmi sikert ért el vitorlázásban – képek

2021-08-03 12:05:23

Mint ismert, hihetetlen izgalmak után Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett a finn dingi hajóosztályban a tokiói olimpián. A magyar versenyző a sportág eddigi legjobb magyar eredményét érte el, és elmondhatatlanul boldog volt a fantasztikus eredménye után. Mutatjuk képekben Berecz történelmi sikerét.

vitorlázás superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Berecz Zsombor

Tokió 2020: mutatjuk Berecz Zsombor ünneplését – videó

2021-08-03 10:48:42

Mint ismert, hihetetlen izgalmak után Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett a finn dingi hajóosztályban a tokiói olimpián. Az éremfutamot megnyerő magyar sportoló elmondhatatlanul boldog volt a fantasztikus eredménnyel – ez a felvételekből is jól látszik.

ünneplés vitorlázás videó superfeed olimpia 2020 olimpia

Tokió 2020: Nem láttak nálam boldogabb ezüstérmest – Berecz

2021-08-03 10:02:18

Amint arról korábban már beszámoltunk, Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett a finn hajóosztályban a tokiói olimpián. Az éremfutamot megnyerő magyar vitorlázó az interjúzónában a Nemzeti Sport kérdéseire is válaszolt, és elmondta, a fiatalok képzésére koncentrálna a jövőben.

vitorlázás superfeed olimpia 2020 finn dingi Tokió 2020 Berecz Zsombor

Tokió 2020: Berecz Zsombor a győztesnél is jobban örült sikerének

2021-08-03 08:40:56

Mint ismert, Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett a finn dingi hajóosztályban a tokiói olimpián. Az éremfutamot megnyerő magyar sportoló így nyilatkozott a versenyt követően az M4 Sportnak.

Hihetetlen futam után Berecz Zsombor futamgyőztes és ezüstérmes

2021-08-03 06:55:02

Hihetetlen izgalmak után Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett a finn dingi hajóosztályban a tokiói olimpián. A magyar versenyző az éremfutamot kiváló versenyzéssel megnyerte, brit riválisa nagyot hajrázva a negyedik lett, így összetettben az aranyérmet is megszerezte. Berecz a sportág eddigi legjobb magyar eredményét érte el.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Berecz Zsombor vitorlázás

Tokió 2020: keddre halasztották a hétfői vitorlásversenyeket

2021-08-02 12:35:57

Keddre halasztották a tokiói ötkarikás játékok vitorlásversenyek hétfőre tervezett futamait.

vitorlázás tokiói olimpia superfeed olimpiahalasztás olimpia halasztás

Berecz Zsombor: A jóisten eddig is fogta a kezemet...

2021-08-01 10:51:29

A második helyről várja a finndingi hajóosztály keddi éremfutamát világ- és Európa-bajnok vitorlázónk, Berecz Zsombor. A versenyző a vasárnapi futamokon elért két negyedik helye után nyilatkozott az M4 Sportnak. A mindent eldöntő éremverseny magyar idő szerint kedden reggel 7.33-kor kezdődik majd a tervek szerint.

Tokió 2020: a második helyen várja az éremfutamot Berecz Zsombor

2021-08-01 08:14:14

A vitorlázók finndingi hajóosztályának 9. és 10. futamát rendezték vasárnap a tokiói olimpián. Ezeken Berecz Zsombor mindkétszer a negyedik helyen ért célba, összesítésben pedig már a második pozícióba jött fel.

Tokió 2020: három pontra a második helytől Berecz Zsombor

2021-07-31 08:23:38

A vitorlázók finndingi hajóosztályának 7. és 8. futamát rendezték szombaton a tokiói olimpián. Ezen Berecz Zsombor a harmadik, illetve az ötödik helyen ért célba és összesítésben a harmadik pozíciót foglalja el.

Tokió 2020: továbbra is érmes helyen a vitorlázó Berecz Zsombor

2021-07-29 09:48:20

Vitorlázóink számára a legeseménydúsabb nap volt a csütörtöki, hiszen mind a négy magyar versenyző vízre szállt, s összesen 9 futamot teljesítettek.

Érdi Mária vitorlázás superfeed olimpia 2020 olimpia Vadnai Benjamin

Tokió 2020: Berecz Zsombor négy futam után is második

2021-07-28 07:56:00

A szerdai olimpiai vitorlázófutamokon két magyar versenyző volt érdekelt.

vitorlázás superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Cholnoky Sára

Tokió 2020: így kormányozta magát a második helyre Berecz – videó

2021-07-27 12:28:59

Berecz Zsombor mindkét keddi futamán a második helyen ért célba a török Alican Kaynar mögött, így az összesített versenyben is az ezüstérmes helyet foglalja el.