Találatok a Balla Virág címkére

Találatok száma: 58

Ezüstvasárnap a rövidebb távokon: négy második hely a kajak-kenu vb záró napján

2021-09-19 08:24:44

Egy arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi 200 és 500 méteres döntőiben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Takács Kincső Opavszky Laura Nagy Bianka Kárász Anna

Kajak-kenu vb: minden magyar döntőbe jutott a középfutamból

2021-09-17 17:28:59

A péntek délutáni középfutamos programban érdekelt négy magyar hajó mindegyike kiharcolta a döntőbe jutást a koppenhágai kajak-kenu világbajnokságon, s ez egyben azt is jelenti, hogy az első finálés napon, szombaton minden éremcsatában lesz piros-fehér-zöld egység.

kajak-kenu Koppenhága Csizmadia Kolos Balla Virág

Kajak-kenu vb: futamgyőzelemmel döntőben a címvédő női kajak négyes

2021-09-17 11:19:25

A péntek délelőtt vízre szállt hat magyar egység közül három egyből a döntőbe jutott előfutamából, három viszont délután még középfutamra kényszerül, míg a címvédő és olimpiai bajnok magyar női kajak négyes meggyőző teljesítménnyel nyerte pénteki előfutamát 500 méteren, így már készülhet a vasárnapi döntőre a koppenhágai kajak-kenu világbajnokságon – közölte az MTI.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Kopasz Bálint Csizmadia Kolos Csipes Tamara

Kajak-kenu: Kopasz a fő számával csak a keringését indította be

2021-08-20 21:00:36

Az 1000 méteres futamokkal kezdődött el a kajak-kenusok háromnapos országos bajnoksága, a kenus Balla Virág háromból három döntőt nyert meg, és sok tehetséges fiatal nyakába is került medália.

kajak-kenu ob kajak-kenu Kopasz Bálint Balla Virág Adolf Balázs

Tokió 2020: az ötödik lett a Balla, Takács kenu párosunk

2021-08-07 03:52:42

A szombati kajak-kenu döntők közül elsőként a női kenu kettesek futamát rendezték meg az Európa-bajnok és vb-ezüstérmes Takács Kincsővel és Balla Virággal. A mieink végül az ötödik helyen értek célba.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Takács Kincső Balla Virág

Tokió 2020: Balla és Takács simán döntős C–2 500-on

2021-08-07 02:19:07

Döntőbe jutott a Balla Virág, Takács Kincső kenu páros 500 méteren a tokiói olimpián, mivel a 3. helyen végzett futamában az elődöntőben.

superfeed olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Takács Kincső

Tokió 2020: elődöntős a Balla, Takács kenu páros

2021-08-06 02:49:53

Futamában a második helyen végezve egyből az elődöntőbe jutott a Balla Virág, Takács Kincső kenu kettes 500 méteren a tokiói olimpián.

Tokió 2020: Takács és Balla is B-döntős női kenu egyes 200-on

2021-08-05 02:47:00

Balla Virág és Takács Kincső sem jutott be az A-döntőbe női kenu egyes 200 méteren a tokiói olimpián. Balla Virág a hatodik, Takács Kincső a nyolcadik lett a futamában, így a 4.50-kor kezdődő B-döntőben a 9–16. helyért harcolhatnak.

Tokió 2020: Horányi Dóra helyett Balla Virág indul kenu egyesben

2021-08-03 10:55:56

Horányi Dóra helyett Balla Virág indul a kenu egyesek 200 méteres versenyében a tokiói olimpián.

tokiói olimpia superfeed olimpia kenu kajak-kenu Tokió 2020

Tokió 2020: kényelem, különterem vár a reptéren

2021-07-21 15:18:12

Néhány nappal a Tokióba utazás előtt jó hangulatban, reményekkel telve fogadták az újságírókat az olimpiára készülő kajak-kenu válogatott tagjai a szolnoki edzőtáborban.

kenu kajak Tokió 2020 Takács Kincső Nádas Bence Kárász Anna

Tokió 2020: a munkában hisznek a női kenu páros tagjai

2021-06-26 11:25:52

Mentálisan fel kellett frissülnie az egymást követő versenyeken elfáradó Balla Virág, Takács Kincső világbajnoki ezüstérmes, Európa-bajnok kenu párosnak, amelynek fiatalabb tagja ki meri mondani: csalódott lenne, ha nem sikerülne a dobogóra állniuk Tokióban.

kenu Tokió 2020 Takács Kincső Balla Virág

Kajak-kenu Eb: Tótka Sándor és a női kajaknégyes is aranyérmes

2021-06-06 10:10:15

Aranyérmet szerzett a Lucz Dóra, Kárász Anna, Csipes Tamara, Bodonyi Dóra összeállítású kajaknégyes 500 méteren, valamint Tótka Sándor kajak egyes 200 méteren a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon. Kozák Danuta 500 méteren második lett. A Balla Virág, Takács Kincső kenus duó ezüst-, a Lucz Anna, Kiss Blanka kajak kettes bronzérmet szerzett 200-on.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Tótka Sándor Takács Kincső Lucz Dóra Lucz Anna

Kajak-kenu Eb: aranyérmes a Kozák, Bodonyi duó, Gazsó és Kopasz is

2021-06-05 11:51:10

Csak úgy záporoznak a magyar aranyérmek a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság szombati versenynapján. Előbb Gazsó Alida Dóra lett első kajak egyes 1000 méteren, majd Kopasz Bálint ért célba elsőként kajak egyes 1000 méteren, ezt követően a Kozák Danuta, Bodonyi Dóra kettősnél nem akadt gyorsabb 500 méteren. Lucz Dóra 200 méteren ezüst-, a Balla Virág, Takács Kincső kenus duó 500 méteren bronzérmet szerzett.

kajak-kenu Takács Kincső Kozák Danuta Kopasz Bálint Gazsó Alida Dóra Bodonyi Dóra

Kajak-kenu Eb: remek magyar kezdés 500 méteren

2021-06-03 17:49:19

Az 500 méteres előfutamok során hat magyar hajó szállt vízre csütörtökön, a poznani kajak-kenu Európa-bajnokság első napján, s közülük négy egyből döntőbe jutott – írja az MTI.

kajak-kenu Eb Kozák Danuta Kopasz Bálint Bodonyi Dóra Balla Virág

Kajak-kenu vk: öt érem, egy arany a vasárnap délelőtti döntőkben

2021-05-16 13:45:05

A magyar versenyzők öt érmet, közte egy aranyat szereztek a szegedi kajak-kenu világkupa vasárnap délelőtti döntőiben – írja a Magyar Távirati Iroda.

kajak-kenu Takács Kincső Maty-ér Balla Virág

Kajak-kenu: Most már lendületből menni fog tovább – Takács Kincső

2021-05-06 18:15:48

Különböző téttel bíró futamokon mérhette fel aktuális formáját a hazai élmezőny, amelynek több tagja jövő héten már nemzetközi versenyen bizonyíthat Szegeden.

kajak-kenu Takács Kincső Kopasz Bálint Balla Virág

Kajak-kenu: Balla Virág és Takács Kincső újabb lépést tehet Tokió felé

2021-05-02 08:23:28

Nagyüzemmel kezdődik az idény szerdán a kenuszakágban, a kétnapos szegedi viadalon a különböző számokban más-más tétért versenyeznek a sportolók; a vb-ezüstérmes női páros már a tokiói részvételért válogatózik, míg C–1 1000 méteren a pótkvalifikációs viadalon indulás a tét.

kenu kajak-kenu Takács Kincső Németh Szabolcs Nagy Bianka Kiss Balázs

Kenu: eltér a megszokottól a Takács, Balla duó felkészülése

2021-01-16 11:19:30

A női kenu páros tagjai közül Takács Kincső a járt úton halad, Balla Virágot reformált étrend és új edzéselemek segítették a régi lendülethez.

kenu Takács Kincső Balla Virág

Kajak-kenu: Balla Virág koronavírusos, nem indul a világkupán

2020-09-23 09:26:26

Nem versenyezhet a pénteken kezdődő szegedi világkupaversenyen Balla Virág. A Graboplast Győr világbajnoki ezüstérmes, Európa-bajnok kenusának pozitív lett a koronavírustesztje – tudta meg a Nemzeti Sport.