Találatok a ATP Torna címkére

Találatok száma: 42

Tenisz: a 2. és a 4. kiemelt is kiesett Antalyában

2017-06-28 20:40:37

A második helyen kiemelt Paolo Lorenzi is idejekorán búcsúzott a 439 ezer dollár (121,6 millió forint) összdíjazású antalyai füves pályás férfi tenisztornán.

Paolo Lorenzi David Ferrer Antalya ATP torna

Tenisz: Paolo Maldini ATP-tornán indul

2017-06-18 13:25:17

Ugyan első hallásra tréfának tűnik, mégsem az: az olasz labdarúgó-válogatott és az AC Milan egykori csillaga, Paolo Maldini szabadkártyát kapott a június 26-án kezdődő Aspria Tennis Cup Trofeo BCS elnevezésű milánói tornára. A 49. születésnapját éppen akkor ünneplő klasszis Stefano Landonio oldalán párosban indul.

Paolo Maldini ATP torna ATP

Tenisz: a 2012-es győztes sikeres bemutatkozása Miamiban

2017-03-24 10:52:26

Agnieszka Radwanska bejutott a harmadik fordulóba a miami kemény pályás tenisztornán. Az ötödikként rangsorolt lengyel játékos első meccsén a kínai Vang Csiangot búcsúztatta két szettben. A 105 percig tartó ütközet első játszmája kimondottan szorosra sikerült (71 percig tartott), a második viszont rendkívül sima (34 perc) lett.

tenisz WTA torna WTA Miami ATP torna ATP Miami

Tenisz: Fucsovics kikapott, és kiesett a selejtezőben

2017-03-08 08:59:10

Fucsovics Márton kikapott a selejtező első fordulójában, így búcsúzott az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna 6.99 millió dollár összdíjazású férfiversenyétől.

tenisz Fucsovics Márton ATP torna ATP Indian Wells

Tenisz: Babos erőnyerő Indian Wellsben, Fucsovics selejtez

2017-03-07 11:42:44

Erőnyerőként csak a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe Babos Tímea a héten kezdődő Indian Wells-i kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA torna WTA Indian Wells Fucsovics Márton Babos Tímea ATP torna

Tenisz: Fucsovics 6:0-s első szett után kapott ki

2017-02-19 15:29:04

Fucsovics Márton hiába nyerte meg 6:0-ra az első szettet a Marseille-ben zajló ATP-torna selejtezőjének első fordulójában, 93 perc alatt kikapott a spanyol Albert Montanéstől.

tenisz Fucsovics Márton ATP torna ATP Marseille

Tenisz: két kiemelt búcsúzott a memphisi nyolcaddöntőben

2017-02-16 11:13:59

A harmadik helyen kiemelt amerikai Sam Querrey és a hetedikként rangsorolt belga Steve Darcis számára is a nyolcaddöntő jelentette a végállomást a Memphisben zajló tenisz ATP-tornán.

tenisz ATP torna ATP Memphis ATP Buenos Aires

Tenisz: első barbadosiként nyert ATP-meccset, rögtön kiemelt ellen

2017-02-15 09:45:12

Az ötödik helyen kiemelt Bernard Tomic meglepetésre kikapott a barbadosi Darian Kingtől az egyesült államokbeli Memphisben zajló ATP-torna első fordulójában.

Tenisz: óriási csata végén dominikai címvédés Ecuadorban

2017-02-12 23:33:25

A címvédő dominikai Víctor Estrella Burgos nyerte meg az ecuadori Quitóban rendezett 482 ezer dollár (139 millió forint) összdíjazású salak pályás férfi tenisztornát.

tenisz ATP torna ATP Quito

Tenisz: Raonic szettelőnyről tudott elbukni Bázelben

2016-10-25 21:41:44

A 2. helyen kiemelt kanadai Milos Raonic váratlanul rögtön az első fordulóban elbukott az 1.7 millió euró összdíjazású bázeli ATP-tornán. Legyőzője, a litván Ricardas Berankis szetthátrányból fordított.

tenisz ATP torna ATP Bécs ATP Bázel

Tenisz: Kyrgiosszal döntőzik a címvédő Isner

2016-08-07 13:45:40

Az utóbbi három évben győztes John Isner az elődöntőt is megnyerte, így az első helyen kiemelt amerikai a döntőben találkozik a másodikként rangsorolt ausztrál Nick Kyrgiosszal.

ATP Atlanta ATP torna tenisz

Tenisz: megvan Djokovics 66. tornagyőzelme, idén a 7.

2016-07-31 23:47:20

A világelső szerb Novak Djokovics nyerte meg a torontói ATP-tornát, miután a fináléban két szettben legyűrte a harmadikként kiemelt japán Nisikori Keit.

tenisz Novak Djokovics Nisikori Kei ATP torna ATP Toronto

Tenisz: Djokovics megdolgozott a kétszettes győzelemért

2016-07-27 22:54:47

Az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics két szettben nyert a Torontóban zajló ATP-torna második fordulójában, de luxemburgi ellenfele, Gilles Müller kemény csatára kényszerítette őt. A világelsőnek 104 percet kellett a pályán töltenie, és 14 gémet kellett megnyerni.

tenisz WTA torna WTA Montreal Novak Djokovics ATP torna ATP Toronto

Tenisz: Olivo állhat bosszút a hamburgi közönség kedvencén

2016-07-13 23:23:41

Az első helyen kiemelt Philipp Kohlschreiber bejutott a legjobb nyolc közé a Hamburgban zajló salak pályás férfi tenisztornán. A hazai közönség kedvence a világranglistán 144. argentin Nicolás Kickert győzte le szetthátrányból fordítva. Kohlschreiber a negyeddöntőben egy újabb top százon kívüli argentinnal, Renzo Olivóval (153.) találkozik.

tenisz WTA torna ATP torna

Tenisz: Hamburgban két kiemelt az 1. fordulóban búcsúzott

2016-07-12 23:12:40

A második helyen kiemelt francia Benoit Paire kedden már az első fordulóban búcsúzott a Hamburgban zajló, férfi tenisztornán. Hozzá hasonlóan kiesett a negyedikként rangsorolt német Alexander Zverev is, de a torna favoritjának számító honfitársa, Philipp Kohlschreiber is megszenvedett a továbbjutásért, ugyanis csak három szoros játszmában verte az argentin Carlos Berlocqot.

Tenisz: jövőre a Margitszigeten ATP-, a Symában WTA-torna

2016-07-01 13:06:09

Jövőre ATP- és WTA-tenisztornának is otthont ad Budapest. A magyar szövetség (MTSZ) pénteki sajtótájékoztatóján Szűcs Lajos elnök közölte, a bukaresti viadalt váltó férfi versenyre az addigra újjáépülő margitszigeti teniszközpontban kerül sor április végén, míg a riói torna helyére került női viadalt februárban rendezik meg, várhatóan a Syma Csarnokban.

tenisz WTA torna WTA Budapest ATP torna ATP Budapest

Tenisz: szetthátrányból lett meg a 37. tornagyőzelme Murraynek

2016-06-19 18:35:18

Az 1.93 millió euró összdíjazású, londoni ATP-tornát az első helyen kiemelt favorit, Andy Murray nyerte meg. Halléban ugyancsak hazai versenyző diadalmaskodott az 1.83 millió euró összdíjazású ATP-tornán, bár utóbbiban eleve két német játékos jutott be a döntőbe, egyikük sem kiemeltként.

tenisz WTA torna WTA Mallorca WTA Birmingham Andy Murray ATP torna

Tenisz: Federer már a legjobb négy között Halléban

2016-06-17 22:28:52

Az első helyen kiemelt svájci Roger Federer bejutott az elődöntőbe az 1.83 millió euró összdíjazású, Halléban zajló ATP-tornán, miután a harmadik fordulóban két szettben legyőzte a belga David Goffint.

tenisz WTA torna WTA Mallorca WTA Birmingham Roger Federer Andy Murray

Tenisz: Babosék párosa 6:2-es nyitány után búcsúzott

2016-06-16 22:20:32

Babos Tímea és a grúz Okszana Kalasnyikova párosa megnyert (6:2) első szett után kapott ki szuper rövidítésben a Johanna Konta (brit), Elina Szvitolina (ukrán) kettőstől a 780 ezer dollár összdíjazású, Birminghamben zajló WTA-torna páros küzdelmének első fordulójában.

tenisz WTA torna WTA Mallorca WTA Birmingham Babos Tímea ATP torna

Tenisz: Federer nyolcaddöntős, A. Radwanska nem

2016-06-15 21:01:15

A nyolcaddöntőben folytathatja szereplését az 1.83 millió euró összdíjazású, Halléban zajló ATP-tornán az első helyen kiemelt svájci Roger Federer, miután az első fordulóban két szettben nyert a világranglista 88. helyén álló német Jan-Lennard Struff ellen.