Találatok a Arszenal Tula címkére

Találatok száma: 5

Videó: hihetetlen, mit hagyott ki az orosz csatár

2019-03-17 13:52:55

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer Liga) 20. fordulójának szombati játéknapján az Arszenal Tula hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Jenyiszejt. A 70. percben, egygólos hazai vezetésnél a vendégek csatára, Alekszandr Kutyin könnyedén egyenlíthetett volna egy védelmi hibát kihasználva, ám a kapu torkából a lelátóra bombázta a labdát.

Premjer Liga Jenyiszej Arszenal Tula Alekszandr Kutjin

Videó: íme, a hétvége legsportszerűtlenebb gólja

2018-03-05 13:41:21

Vasárnap az Arszenal Tula 1–0-ra legyőzte az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában az Ahmat Groznijt. A gól a 91. percben esett, nem akármilyen körülmények között. A vendégek védője meghúzódott, a hazaiak azonban nem álltak meg, hanem inkább megszerezték a győzelmet érő találatot. A kapuba Goran Csausics talált be.

Arszenal Tula

El: Oroszországba igazol a Loki ellenfelének gólvágója

2015-07-01 10:23:58

Az orosz labdarúgó-bajnokság élvonalából kieső Arszenal Tula együttesében folytatja pályafutását Goran Vujovics, a Debrecen EL-ellenfelének, a montenegrói Szutjeszka Magyarországot is megjárt támadója.

nemzetközi átigazolás nemzetközi átigazolás Szutjeszka Niksics Goran Vujovics Arszenal Tula

Premjer-Liga: hogyan lett Wenger a sereghajtó edzője?

2015-05-25 19:55:35

Kisebb (vagy inkább nagyobb) baki előzte meg a vasárnapi Dinamo Moszkva–Arszenal Tula mérkőzést (2–2) az orosz labdarúgó-bajnokságban.

orosz foci orosz bajnokság Dinamo Moszkva Arszenal Tula Arsene Wenger

Premjer-liga: Dzsudzsák csere volt, a Dinamo győzött

2014-08-17 15:56:22

A Dzsudzsák Balázst csereként bevető Dinamo Moszkva labdarúgócsapata 2–1-es győzelmet aratott az újonc Arszenal Tula otthonában az orosz Premjer-liga 4. fordulójában.

orosz bajnokság Szpartak Moszkva Premjer-liga Dzsudzsák Balázs Dinamo Moszkva CSZKA Moszkva