Találatok a Anasztaszija Pavljucsenkova címkére

Találatok száma: 53

Aus. Open: Bondár Anna két játszmában kikapott Pavljucsenkovától

2022-01-18 05:34:08

A Melbourne-ban zajló Australian Open női egyesének első fordulójában kedd hajnalban pályafutása első GS-főtáblás mérkőzésén 64 perc alatt két sima szettben kikapott a világranglistán 92. helyet elfoglaló Bondár Anna, a torna 10. kiemeltjétől, a ranglista 11. helyén álló orosz Anasztaszija Pavljucsenkovától.

tenisz Bondár Anna Australian Open Anasztaszija Pavljucsenkova

Bondár Anna 64 perc alatt búcsúzott az Australian Opentől

2022-01-18 02:45:11

Aus. Open: „Itt más a tempó, ehhez fel kell nőnöm” – Bondár Anna a 10. kiemelt ellen készül

2022-01-17 08:12:42

Élete első Grand Slam-főtáblás szereplésére készül Bondár Anna, aki 93. helyével az egyéni világranglistán a legmagasabban rangsorolt magyar női teniszező. Az elmúlt év végén került be a top 100-ba, aminek köszönhetően nem kellett selejtezőt játszania az Australian Open előtt – első körös ellenfele kedden a 10. kiemelt Anasztaszija Pavljucsenkova lesz.

Aus. Open: Fucsovics Márton szerb ellenféllel kezd

2022-01-13 07:41:41

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban, Novak Djokovics vízumügye miatt a tervezettnél valamivel később elkészítették az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) sorsolását: a férfiaknál Fucsovics Márton a szerb Dusan Lajoviccsal, a nőknél Bondár Anna a tizedik kiemelt orosz Anasztaszija Pavljucsenkovával, Udvardy Panna pedig a korábbi világelső Viktorija Azarenkával játszik az 1. fordulóban.

tenisz Viktorija Azarenka Udvardy Panna Novak Djokovics Fucsovics Márton Dusan Lajovics

Australian Open: veszélyben a Garros-döntős Pavljucsenkova szereplése

2021-12-30 09:27:25

Pozitív koronavírustesztje miatt veszélybe került a Roland Garros-döntős Anasztaszija Pavljucsenkova szereplése a január 17-én kezdődő ausztrál nyílt teniszbajnokságon – írja az MTI.

tenisz Anasztaszija Pavljucsenkova

Tokió 2020: óriási csata után orosz teniszarany vegyes párosban

2021-08-01 14:42:16

Az Anasztaszija Pavljucsenkova, Andrej Rubljov kettős nyerte a vegyes párosok orosz házidöntőjét a tokiói olimpia tenisztornáján – számolt be róla az MTI.

tenisz superfeed olimpia Tokió 2020 Andrej Rubljov Anasztaszija Pavljucsenkova

Krejcíková a bajnok – két óra alatt legyőzte Pavljucsenkovát a női döntőben!

2021-06-12 13:39:12

Szombaton délután került sor a Párizsban zajló francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesének döntőjére, amelyet a világranglistán 33. cseh Barbora Krejcíková 1 óra 58 perc alatt nyert meg 6:1, 2:6, 6:4-re az egy hellyel előtte álló orosz Anasztaszija Pavljucsenkova ellen, s ezzel pályafutása első Grand Slam-tornáját nyerte.

tenisz női egyes Roland Garros Barbora Krejcíková Anasztaszija Pavljucsenkova

Roland Garros: Szlovéniának is van már elődöntőse GS-tornán

2021-06-08 15:05:44

Elsőként Tamara Zidansek jutott a négy közé francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyében, majd délután kiderült, hogy a 31. helyen kiemelt Anasztaszija Pavljucsenkova ellen lép pályára az elődöntőben, miután az orosz szetthátrányból fordítva győzött a kazah Jelena Ribakina ellen – írja az MTI.

tenisz női tenisz Tamara Zidansek Roland Garros Paula Badosa Jelena Ribakina

Tenisz: Pavljucsenkova továbbjutott, Mladenovic kiesett Szentpéterváron

2021-03-16 23:16:49

Az ötödikként rangsorolt Anasztaszija Pavljucsenkova könnyedén győzött, a 7. helyen kiemelt Kristina Mladenovic viszont kikapott a szentpétervári kemény pályás női tenisztorna 1. fordulójában.

WTA Szentpétervár Kristina Mladenovic Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Pavljucsenkova sem indul a US Openen

2020-08-06 11:14:57

A női világranglistán 30. helyezett orosz Anasztaszija Pavljucsenkova nem vállalja a szereplést az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz koronavírus US Open Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Ostapenko és a budapesti verseny címvédője is kiesett

2019-01-31 17:49:57

A hatodikként rangsorolt Jelena Ostapenko nem jutott be a negyeddöntőbe a szentpétervári kemény pályás női tenisztornán. A 2017-ben Roland Garros-győztes lett játékost az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova búcsúztatta két szettben, kevesebb mint másfél óra alatt a csütörtöki nyolcaddöntőben.

tenisz Jelena Ostapenko Arina Szabalenka Anasztaszija Pavljucsenkova Alison Van Uytvanck

Tenisz: Halep megszenvedett Pavljucsenkova ellen Montrealban

2018-08-09 22:25:52

A román világelső, Simona Halep nagy küzdelem után, 187 perces mérkőzésen jutott túl az orosz Anasztaszja Pavljucsenkován a montreali kemény pályás női tenisztorna 2. fordulójában. A brit színekben versenyző Konta Johanna továbbjutott a fehérorosz Viktorija Azarenka ellen.

Simona Halep Anasztaszija Pavljucsenkova

Hopman-kupa: két meccs, két győzelem Federerék mérlege

2018-01-02 17:02:59

Svájc együttese a második mérkőzését is megnyerte a Perth-ben zajló Hopman-kupán, a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

tenisz Svájc Roger Federer Oroszország Karen Hacsanov Hopman-kupa

Tenisz: amerikai sikerrel rajtolt a Hopman-kupa Perthben

2017-12-30 11:00:25

Az Egyesült Államok csapatának sikerével kezdődött – csakúgy, mint egy évvel ezelőtt – a Hopman-kupa, a teniszezők Perthben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnoksága.

Jack Sock Hopman-kupa Coco Vandeweghe Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: rosszul kezdett az első kiemelt a Bajnokok Tornáján

2017-11-01 12:16:08

Az első helyen kiemelt Kristina Mladenovic vereséggel kezdett a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Sloane Stephens Magdaléna Rybáriková Kristina Mladenovic Ashleigh Barty Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Babost kiejtette az első körben, majd megnyerte a tornát

2017-10-15 20:27:43

Babos Tímea korábbi páros partnere, az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova több mint háromórás mérkőzésen, három játszmában megverte az ausztrál Daria Gavrilovát a hongkongi kemény pályás női tenisztorna döntőjében, ezzel elkönyvelte idei harmadik WTA-tornagyőzelmét.

tenisz Barbora Strycová Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Marija Sarapova 2015 után nyert ismét tornát

2017-10-15 12:09:00

Marija Sarapova két szoros szettben legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát a tiencsini kemény pályás teniszverseny döntőjében, ezzel a 2015-ös római sikere óta először nyert tornát.

tenisz Marija Sarapova Barbora Strycová Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: volt páros partnere búcsúztatta Babos Tímeát

2017-10-10 14:43:50

Az első fordulóban ért véget a hongkongi női tenisztorna Babos Tímea számára, mivel két szettben kikapott a hatodik helyen kiemelt Anasztaszija Pavljucsenkovától.

tenisz Babos Tímea Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Pavljucsenkova és Barthel tornát nyert

2017-05-06 21:00:37

Az első helyen kiemelt Anasztaszija Pavljucsenkova nyerte meg a rabati salakpályás női tenisztornát.

tenisz Mona Barthel Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Babos legyőzője nyerte a monterreyi tornát

2017-04-10 00:43:11

Az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova nyerte meg a monterreyi kemény pályás női tenisztornát, a döntőben három játszmában legyőzve a világelső Angelique Kerbert.