Találatok a Alex Rins címkére

Találatok száma: 7

MotoGP: Morbidelli a Motorland Aragon királya, Nakagami bukott

2020-10-25 16:01:49

Öt kanyar. Ennyi jutott Nakagami Takaakinak a mai futamon. Franco Morbidelli tényleg bemondta az „all in”-t, a Suzukik pedig idén harmadszor szereztek dupla pódiumot. Mir növelte előnyét az összetettben, három futammal a szezon vége előtt 32 pont választja el egymástól az elsőt a hatodik helyezett pilótától.

MotoGP Moto3 Maverick Vinales Franco Morbidelli Fabio Quartararo Alex Rins

MotoGP: sérülten azért nem egyszerű, de összeszorítják a fogukat

2020-07-25 09:30:59

Egymás után másodszor ugyanazon a pályán, de már Andalúz Nagydíj néven, a sporttörténet során először, de biztosan nem utoljára a koronavírusnak köszönhetően... Nagy csodákat nem hozott az első edzésnap a királykategóriában, de egy-két tanulságot igen. Motorozni lehet műtétet és nagy sérülést követően néhány nappal, de gyorsan menni, azt már nem annyira.

sérülés MotoGP Cal Crutchlow Alex Rins

MotoGP: szoros befutó, és Rins-győzelem a Moto3-ban

2013-09-15 11:52:16

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Moto3-as géposztályának San Marinó-i Nagydíján hatalmas csatában a még mindig csak 17 esztendős Alex Rins végzett az első helyen, mindössze négy századdal megelőzve a második Maverick Vinalest. A dobogó legalsó fokára a már másodpercekkel lemaradó Álex Márquez állhatott fel.

Moto3 Moto GP Alex Rins

MotoGP: 49 ezred döntött az első helyről Moto3-ban

2013-09-01 16:53:32

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Brit Nagydíjának Moto3-as futamán a spanyol Luis Salom óriási csatában utasította maga mögé honfitársát, Alex Rinst. A harmadik helyért szintén két spanyol csatázott, Alex Márquez 151 ezreddel megelőzte Mavrick Vinalest.

MotoGP Moto3 Luis Salom Alex Rins

MotoGP: Márquezé a pole pozíció a honfitársak előtt

2013-08-18 00:30:03

A spanyol Marc Márquezé volt a legjobb idő a gyorsaságimotoros-világbajnokság Indianapolisi Nagydíjának időmérő edzésén, így honfitársait, Jorge Lorenzót és Dani Pedrosát megelőzve ő indulhat az élről a királykategória vasárnapi futamában.

Scott Redding MotoGP Marc Márquez Alex Rins

MotoGP: Simeon akadályozta meg a spanyol egyeduralmat

2013-07-13 16:12:36

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíján a királykategóriában a spanyol Marc Márquez érte el a legjobb időt, így ő indul az élről a vasárnapi futamon. A 20 éves, kétszeres világbajnok spanyol mögött a brit Cal Crutchlow és az olasz legenda, Valentino Rossi zárt.

Xavier Simeon MotoGP Marc Márquez Alex Rins

MotoGP: Salom beköszönt, idényrajt spanyol győzelemmel

2013-04-07 19:03:15

A gyorsaságimotoros-világbajnokság első versenyét Luis Salom nyerte meg. A katari aszfalton elsőként a Moto3-as kategória versenyzői mérkőztek meg egymással, a második Maverick Vinales, a harmadik Alex Rins lett.