Találatok a 13. szakasz címkére

Találatok száma: 3

Andreas Klier nyerte az esős napot, Gyenisz Mencsov az élen maradt

2007-09-18 00:00:11

A Vuelta a Espana, a Spanyol kerékpáros körverseny 13., Hellin és Torre-Pacheco közötti 176.4 kilométeres szakaszát a német Andreas Klier 4:01:52 órás eredménnyel nyerte, miután lehajrázta a cél előtt vele még lépést tartó másik szökevényt, Tom Stamsnijdert. A szakaszt, különösen annak hajráját irreálissá tette a hatalmas esőzés, amely rendkívül megnehezítette a versenyzők dolgát: a tempón lassított, illetve az útra több helyen befolyó sár veszélyessé is tette a haladást, főként nagy sebességnél. Összetettben változatlanul az orosz Gyenisz Mencsov áll az élen, az üldözők nem tudtak faragni hátrányukból.

13. szakasz Vuelta Andreas Klier

Bruseghin nyerte a szakaszt, Di Luca összetettben őrzi első helyét

2007-05-29 00:00:10

Pénteken a Biella és Santuario Di Oropa közötti 12.6 kilométeres hegyi időmérővel folytatódott a 90. Giro d’Italia, az Olasz kerékpáros körverseny. A viadalt az olasz Marzio Bruseghin nyerte, két honfitársa, Leonardo Piepoli, illetve az összetettben élen álló és első helyét meg is őrző Danilo Di Luca előtt.

13. szakasz Bodrogi Giro d’Italia

A címvédő Marc Coma bukott és kiesett

2007-01-23 00:00:10

A Dakar-rali 13. szakaszán a rajt után 57 kilométerrel bukott és így a verseny feladására kényszerült a spanyol Marc Coma, a motorosoknál címvédő és az összetettben idén is élen álló versenyző. A szakaszon győztes francia Despres így összetettben is az élre állt. Az autósoknál ismét Carlos Sainz nyert, Peterhansel öt perccel növelte előnyét összetettben Alphand előtt.