Találatok a 100 gyors címkére

Találatok száma: 3

Úszás: Rió óta van bennem tüske... – Bernek Péter

2018-03-31 00:50:27

Pénteken rendezték a debreceni országos bajnokságon a férfi és a női 100 méteres gyorsúszás döntőjét. Németh Nándor a világ idei harmadik, Európa legjobb idejével nyert, de öt századdal elmaradt a kitűzött céltól, az országos csúcstól. Az egriek fiatal úszója, illetve a nőknél elsőként célba érő Verrasztó Evelyn, valamint az eddig 200 háton, 200 vegyesen és 400 gyorson is diadalmaskodó Bernek Péter is beszélt a versenyről az NSO Tv-nek. Utóbbi azt is elmondta, miért szorul háttérbe ebben az évben a 400 gyors.

úszó országos bajnokság úszás Verrasztó Evelyn Németh Nándor Bernek Péter 200 hát

Úszás: „Túléltük" – így értékelte „legkomolyabban” Kozma Dominik az Eb-t

2017-12-20 17:37:16

Verrasztó Evelyn öt év után nyert egyéni számban érmet világversenyen, a rövid pályás Európa-bajnokságon 200 vegyesen ért célba másodikként Hosszú Katinka mögött. Az NSO Tv-nek elmondta, hogyan élte meg azt a pillanatot, amikor fellépett a dobogóra, a terveivel ellentétben a budapesti vizes vb után miért döntött mégis a folytatás mellett, valamint hogy meddig akar még úszni. Kozma Dominik csalódottan értékelte az Eb-t, hiszen nem sikerült érmet szereznie, a budapesti világbajnokságról azonban már annál szélesebb mosollyal beszélt. Bár általában ő szokott „trollkodni" az úszótársaival, miközben interjút adnak, most ez vele fordult elő.

úszás rövid pályás úszó Európa-bajnokság Verrasztó Evelyn Kozma Dominik 400 vegyes 100 gyors