Horváth Ferenc: A Honvéd legnagyobb ellensége a Honvéd

„Hogy most ez az én felelősségem vagy a csapaté, döntse el mindenki maga.”

A VAR a Barcelonának kedvezett, és a Villarreal védelme is!

A Barca a hajrában lőtt két góllal nyert 3–1-re, megvan Xavi első idegenbeli sikere.

Izgalmak felső fokon: nyert az Újpest a Honvéd otthonában

A lila-fehérek kihasználták Batik kiállítását, fordítottak a második félidőben Kispesten, és elkerültek a 12. helyről.

Egy pontra az AC Milan és a Napoli, ismét nyert az Inter

Szoros mérkőzésen sokáig egy góllal vezettek csak a milánóiak, de győzni tudott a címvédő.

Vasárnapi sportműsor: pályán az FTC; Chelsea–MU rangadó

A Bundesligában RB Leipzig–Leverkusen meccset rendeznek, a La Ligában a Real Madrid a Sevillával találkozik.

Megszenvedett a Bayern, de Sané góljával végül nyerni tudott

Sokáig 0–0 volt a Bielefeld elleni mérkőzés állása, de akkor jött a német szélső parádés lövése.

Elképesztő módon puskázta el a győzelmet a Hertha!

A 94. percben szöglet helyett Jovetics és Selke variálni, majd balhézni kezdett, az Augsburg élt a lehetőséggel.

Férfi vízi ob I: izgalmas csatában verte a Fradi az OSC-t

Az újbudaiak nagyot hajráztak, de elszenvedték első vereségüket az évadban. Vámos három gólt dobott.

A Fehérvár emberhátrányban győzte le a Gyirmótot

Egy piros lap, három tizenegyes, öt gól. Eseményben nem volt hiány a fehérvári találkozón.

Mátra, Hirscher, Streif: itt a hatodik Síelés magazin!

Megjelent a Síelés 2021-2022 magazin, amely 84 oldalon vezeti fel az idei síszezont.

FFT: tíz kútba esett átigazolás a futballban

Kórház, szabadság, bürokrácia és sok más került az átigazolások útjába.

Öt góllal tömte ki a Kisvárda az MTK-t, amely ezúttal sem úszta meg piros nélkül

Asani már a 7. percben betalált, a fegyelmezetlen Palincsár még a szünet előtt mehetett zuhanyozni.

Egy gyors gól győzelmet hozott a DAC-nak Trencsénben

A dunaszerdahelyi csapat a győzelmével közelebb kapaszkodott a dobogóhoz.

Oda utazik a Fradi, ahol nem is olyan rég egy sima hármast kapott

Először lép fel az Újpest az új Bozsik Arénában • Javít-e a Puskás Akadémia a ZTE elleni pocsék hazai mérlegén?

A holland középpályás fejében maradt a győzelem, gól nélküli döntetlent játszott a Sepsi

A Chindia Targoviste az első játékrészben nem találta a játékát, kevésszer jutott el a Sepsi kapujáig.

RB Leipzig: Willi Orbán is a koronavírussal fertőzöttek listáján

A magyar válogatott védő sietősen utazott haza az FC Bruges elleni BL-meccs előtt.

Liga 2: megszakadt az FK Csíkszereda sikersorozata

A székelyföldi csapat hazai pályán csupán gól nélküli döntetlent játszott az Unirea Slobozia ellen.

Galaschek Péter: Az jön ezzel, aki nem ért hozzá

A Vasas egykori labdarúgója reagált a korábbi kritikákra és elmondta, miért nem szeretné, hogy a fia futballista legyen.

Két kiállítás, tíz sárga lap és négy gól az Eszék győztes meccsén

Kleinheisler László kezdett, csapata a 88. percben fordított, majd a hosszabbításban is betalált.

„A Betis elvégezte a házi feladatot” – spanyol lapszemle

A Sport és a Marca is dicséri a Ferencvárost, amely jól reagált a hamar kapott gólra.

Debrecen, Nagyerdei Stadion
15.45: Puskás Akadémia–ZTE (Tv: M4 Sport)
Felcsút, Pancho Aréna
18.00: Mezőkövesd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
Mezőkövesd, Városi Stadion

2. rész –  Puhl Sándor: Ahol az én bölcsőm ringott…

2. rész – Puhl Sándor: Ahol az én bölcsőm ringott…

A történelem legnagyobb futballbíróinak egyike még tudta, hogy mulat egy magyar úr. Szöllősi György multimédiás sorozata.

12. MTK 3 3 8 10–24 12
A teljes tabellát ide kattintva találja!

Levéglegelni? Soha! – Malonyai Péter jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Legalább a látszat kedvéért cselekednie kell az importnak.

Emlékezet, kiesés – Deák Zsigmond publicisztikája

ALAPVONAL. Komolyan mondom, még egy vaskosabb fiaskónak is jobban örülnék, ha nyílt sisakos, tűzzel teli csatában születik, mint egy újabb egy-két gólos »helytállásnak«. Tudom, részemről ez érzelmekkel teli szurkolói hozzáállás, ám azt hiszem, a hatból egyszer meg lehetne kockáztatni.

Erős mezőnyjátékos az új Xiaomi-modell

A Xiaomi 11 Lite 5G NE ideális társ az állandóan fejlődő mindennapokban. (x)

Serie A: két mérkőzés után ismét kikapott a Juventus

Az Atalanta a győzelemmel pontszámban beérte az Intert, míg a Juventus visszacsúszott a 8. helyre.

Ligue 1: a sereghajtótól kapott ki hazai pályán a második Nice

Korábban a címvédő Lille nem bírt a Nantes-tal, miután 1–1-es döntetlent játszott a két csapat.

Haaland visszatért és betalált, nyert a Dortmund

Sallai csereként lépett pályára, de csapata kikapott; a Hoffenheim egy őrült, kilencgólos meccsen nyert az újonc ellen.

Az Arsenal a szünet után darálta be a Newcastle-t

Mikel Arteta csapata győzelemmel hangolt a jövő heti, Manchester United elleni bajnokira.

Nem bírt egymással a Valencia és a Rayo Vallecano

Az utolsó percekben a Vallecano megszerezte a vezetést, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.

Az utolsó öt percben fordított, és nyert az Empoli

A Sampdoria hátrányból győzte le az öt meccse veretlen Hellas Veronát.

Sousa hisz a csapatában; Santos nem beszél az olaszokról

A török kapitány szerint a legnehezebb ágra kerültek, de mindent megtesznek, hogy meglepetést okozzanak.

Man. City: a támadó jelezte, a Barcába akar igazolni – sajtóhír

A spanyol a hírek szerint mindenképpen váltani szeretne, klubja 40 milliót kér érte.

Vb 2022: eldőlt, Olaszország és Portugália közül csak az egyik lehet ott Katarban

C. Ronaldóékra Törökország vár a C-ág elődöntőjében; Lengyelország megúszta a legnehezebb utat.

A legfrissebb nemzetközi videók

Női kosár NB I: a Sopron 51 ponttal győzte le a PINKK-et

A Vasas az utolsó negyedben döntötte el a BEAC elleni fővárosi összecsapást.

Női kézi: hétgólos német siker vb-csoportellenfeleink meccsén

A szintén a magyar válogatottal azonos kvartettben szereplő csehek is nyertek.

„Visszahoztuk a Salzburgot a meccsbe, aztán elkezdődött a piszkos hoki”

A Fehérvár mindössze 19 éves játékosa már másodszor talált be az ICEHL-ben, először hazai pályán.

A franciák diktálták a ritmust, a mieink küzdöttek: ötgólos vereség a vége

Az olimpiai bajnok nagy előnyt szerzett az első félidőben a felkészülési meccsen, de a második játékrészben feljavult a magyar csapat.

Férfi kosár, vb-sel.: váratlanul szoros hajrában győztek a mieink Portugáliában

Lehet, hogy 16 pontról kettőre visszajöttek a hazaiak, de Perl Zoltán révén csak behúztuk a meccset.

Osztrák hokiliga: három góllal is vezetett, szétlövésben kikapott a Fehérvár

A Salzburg második alkalommal is legyőzte a székesfehérváriakat az osztrák jégkorongligában.

Davis-kupa: gigászi küzdelemben maradt alul Fucsovics Márton

A döntő szettet tie-breakre mentette a magyar teniszező, de ott Alex de Minaur bizonyult jobbnak.

Rp. gyorskorcsolya: a férfiváltó Dordrechtben is döntős

Az 500 és az 1500 méteres távon a férfiak 3-3, a nők 2-2 olimpiai kvótát szereztek.

Davis-kupa: Piros Zsombor bámulatos győzelme Torinóban

A magyar válogatott az első meccset megnyerte és megszerezte a vezetést az ausztrálok ellen.

Sportpolitika: közgyűlést tartott a MOB

A korábbiakban megszokottnál jóval kisebb létszámú közgyűlés értekezett szombaton.

Legendákat is kisöpörtek a MOB tagságából

Csökkent a létszám, számos szervezet kiesik – alapjaiban alakult át a Magyar Olimpiai Bizottság összetétele.

WTCR: Muller nyerte az időmérőt Szocsiban, Michelisz a 12. lett

A bajnoki éllovas Ehrlacher-é az 5. rajthely lett • Tassi Attila és Boldizs Bence már a Q1-ben búcsúzott.