nemzetisport.hu 2018.02.24 15:47 Frissítve: 2018.02.24 15:53

Videó: a kapus a kulacsát kereste, közben gólt kaptak…

Egészen döbbenetes gól született a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) a Duisburg–Ingolstadt találkozón. Egygólos hazai vezetésnél ugyanis a Duisburg holland kapusa, Mark Flekken annyira szomjas lett, hogy miközben a kulacsát kereste, észre sem vette, hogy a kapuja előtt folyik a játék. Ezt pedig az ellenfél természetesen könyörtelenül kihasználta…

A vége egyébként 2–1 lett a Duisburgnak az elképesztő figyelmetlenségből születő találat ellenére is.

2021.02.27 17:30:26

Német labdarúgás R. P.

Alexander Sörloth a 93. percben szerezte a győztes gólt, a Lipcse tovább tapad a Bayernre.

2021.02.27 13:35:34

Német labdarúgás K. T. I.

A Wolfsburg egyre közelít a VfB Stuttgart 2003 óta fennálló 884 perces rekordjához.