D. Á. 2021.10.22 00:30 Frissítve: 2021.10.23 01:15

Pénteki sportműsor: pályán az Újpest és az Arsenal

Pénteken három NB I-es mérkőzést rendeznek: Zalaegerszeg–Gyirmót, Paks–Kisvárda és Újpest–Mol Fehérvár élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben az Arsenal az Aston Villát fogadja, Németországban pályán a Mainz. Este Austinban lesznek Formula–1-es szabadedzések, de nem maradunk kézilabda és kosárlabda nélkül sem.

OKTÓBER 22., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
15.30:
Zalaegerszeg–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.45: Paksi FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Újpest FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.35:
Skócia–Magyarország, Glasgow

U17-ES EB-SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 4. CSOPORT
1. FORDULÓ
17.00:
Magyarország–Észtország, Telki
17.00: Grúzia–Izland, Budaörs

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
21.00:
Arsenal–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
21.00:
St.-Étienne–Angers (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30:
Mainz–Augsburg (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
18.25:
Aue–Ingolstadt (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
18.30:
Torino–Genoa (Tv: Sport2)
20.45: Sampdoria–Spezia (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Granada (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, első szakasz
Férfiak, D-csoport (Linz)
10.30:
PTE-PEAC Kalo-Méh–CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc (Székelyudvarhely, romániai)
17.30: PTE-PEAC Kalo-Méh–STK Libertas Marinkolor (horvát)
Nők, C-csoport (Duga Resa)
11.00:
Budapesti Erdért SE–KNT Kazany (orosz)
18.00: Budapesti Erdért SE–Tecnigen Linares (spanyol)

AUTÓSPORT
18.00:
Rally Hungary, az Európa-bajnokság (ERC) 7. futama, Nyíregyháza, ünnepélyes rajt (Nyíregyháza, főtér)
19.00: szuperspeciál (Máriapócs)

BASEBALL
RÁJÁTSZÁS, FŐCSOPORTDÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS
Szombat, 2.00:
Houston Astros–Boston Red Sox (Tv: Sport2)

FORMULA–1
AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
18.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
22.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
PGA TOUR
Szombat, 5.30:
Zozo Championship, Japán, 3. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa, 2. kör (a 8 közé jutásért)
1. forduló (Budapest, Tüskecsarnok)
16.00:
FTC-Telekom–Tartu Välk 494 (észt)
19.30: Olimp Riga (lett)–Szokol Kijev (ukrán)
ERSTE LIGA
18.00:
UNI Győr ETO HC–DVTK Jegesmedvék
18.30: DEAC–Titánok
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
18.25:
pálya-világbajnokság, Roubaix (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Sport36-Komló–SBS Eger
18.00: NEKA–Grundfos Tatabánya KC, Balatonboglár
18.00: Ferencvárosi TC–Budakalász KZRT
18.00: Csurgói KK–Dabas KC VSE
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Kecskeméti TE
NŐI NB I
18.00:
Vasas SC–Moyra-Budaörs
18.00: DVSC Schaeffler–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: Siófok KC–Váci NKSE
18.00: Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
MVM-OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Naturtex-SZTE-Szedeák
NBA, ALAPSZAKASZ
Szombat, 4.00:
Los Angeles Lakers–Phoenix Suns (Tv: Sport1)

MOTOGP
EMILIA ROMAGNA-I NAGYDÍJ, MISANO
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
20.00: MAFC-BME–Kistext SE
NB I, férfiak
19.00: U19-es válogatott–Vidux-Szegedi RSE, Szolnok
19.30: MEAFC-Miskolc–Dág KSE, Miskolc, Egyetem út
Női Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
18.00: Fatum-Nyíregyháza–UTE
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
17.00:
világkupa, Chur (Tv: Eurosport2)

TENISZ
10.00 és 17.30:
WTA-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)
11.30: WTA-torna, Tenerife (Tv: Digi Sport2)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen. Belgiumban 15.00-tól: Fucsovics Márton–Lloyd Harris (dél-afrikai)

TORNA
Világbajnokság, Kitakjusu
11.00:
férfi egyéni összetett döntő (Tv: M4 Sport)

ÚSZÁS
15.00:
Medencés hosszútávúszó-bajnokság, 10 km, Szeged

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
20.00:
Metalcom-Szentes–Szolnoki Dózsa
FÉRFI OB I
13.00: UVSE-Hunguest Hotels–OSC Újbuda, Komjádi uszoda
19.30: Tigra-ZF-Eger–Debreceni VSE-Master Good, Eger
20.00: Budapesti Honvéd SE–FTC-Telekom, Kőér utca
20.00: A-Híd VasasPlaket–BVSC-Zugló, Komjádi uszoda
NŐI OB I
18.00: Valdor-Szentes–III. Kerületi TVE, Szentes
19.00:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–Tatabányai Vízmű SE, Dunaújváros
19.45: UVSE-Hunguest Hotels–GYVSE-Uni Győr, Hajós uszoda
20.00: FTC-Telekom–Szeged-SZTE, Népliget
20.00: BVSC-Zugló–Tigra-ZF-Eger, Laky uszoda

2021.11.29 19:37:01

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Helyszíni riport Borsod-Abaúj-Zemplén megye súlyos szegénységben élő, eldugott vidékeiről.

2021.11.29 18:23:32

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Arany fénybe borult az Eiffel-torony, de szó szerint, Lewandowski szomorkodhat, C. Ronaldo csak a hatodik.

2021.11.29 11:54:11

Minden más foci MTI, V. Á.

A harmadik helyen holtversenyben Bruno Fernandes és Thomas Müller végzett.

2021.11.05 16:51:00

Minden más foci TŐKE JÁNOS, VÉGH JÁNOS

Az első félidőben még előnyhöz jutott a topolyai csapat, ám a lazarevaciak a hajrában fordítani tudtak.