Eurofutball: Gyurcsó hajrában lőtt góljával győzött a Pogon

2017.02.13. 20:02
Gyurcsó Ádám csapata, a Pogon Szczecin 2–1-re legyőzte a Piast Gliwicét a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hétfő esti mérkőzésén.

A Gliwice sokáig vezetett Michal Papadopulos 28. percben szerzett góljával, de a 71. percben Rafal Murawski egalizált, majd a 89. percben jött Gyurcsó Ádám, és értékesítette a csapata számára megítélt büntetőt. Ezzel a Pogon 2–1-re megnyerte a találkozót.

Gyurcsó gólja

EKSTRAKLASA (LENGYELORSZÁG)
21. FORDULÓ

Pogon Szczecin–Piast Gliwice 2–1 (Murawski 71., Gyurcsó 89. – 11-esből, ill. Papadopulos 28.)
Az állás: 1. Lechia Gdansk 42 pont, 2. Jagiellonia Bialystok 39, 3. Legia Warszawa 38, …7. Pogon Szczecin 29

Törökországban Koman Vladimir végig a pályán volt az Adanasporban, amely a Gaziantepspor otthonában játszott bajnokit. A magyar játékos nem tudott segíteni csapatán, 1–0-s vereséget szenvedtek.