PSG: „A király visszatért!” – Neymar nagy bejelentést tett

K. D.K. D.
Vágólapra másolva!
2020.09.12. 10:59
Igaznak bizonyult a néhány hete az internetet körbejáró pletyka: Neymar 15 év után szakított a Nike-kal, és a Puma lett az új szponzora.

„Ez lesz az én Puma-történetem. Úgy nőttem fel, hogy legendás futballistákról néztem videókat. Ők voltak a pálya királyai. A sportom királyai. Én pedig arról álmodtam, egy nap én is ilyen leszek. A saját utamat akarom járni. Vissza akarom hozni azt az örökséget, amelyet ők a pályán hagytak. Azt akarom, hogy újra a király uralkodjon a pályán. És motiváljon generációkat úgy, ahogy ők motiválták az én generációmat. Ez lesz az én Puma-történelmem. A király visszatért” – mondja a bemutatkozó videójában Neymar, akit 13 éves kora óta a Nike szponzorált.

Hogy pontosan mennyi pénzt kap ezért a váltásért Neymar a Pumától, ezt nem tudni, de azt igen, hogy a legutóbbi, 11 évre szóló Nike-szerződéséért közel 100 millió dollárt kapott a brazil.

Ennek valószínűleg többszörösét fizette most ki a Puma…

Legfrissebb hírek

Tovább zuhan a Liverpool; már nem a PSG van az élen – íme, a frissített BL-erősorrend

Bajnokok Ligája
12 órája

NFL: meglepően kevés pontot hozó meccsen győzte le a 49ers a Pantherst

Amerikai sportok
15 órája

Pogba több mint két év után visszatért a pályára, de a Monaco kikapott

Francia labdarúgás
2025.11.22. 23:10

Mikler Roland óriási védésekkel került be a hét csapatába az EHF-nél – videó

Kézilabda
2025.11.21. 18:22

Ancelotti: A hatodik címért megyünk Amerikába

Foci vb 2026
2025.11.13. 14:04

Videó: amikor a barcelonai romantikát Lionel Messi zavarja meg...

Spanyol labdarúgás
2025.11.12. 10:22

Messi: Az emberek szeretete mindig velem lesz

Spanyol labdarúgás
2025.11.11. 17:10

A 95. percben fejelt góllal nyerte meg a PSG a remek lyoni presztízsmeccset

Francia labdarúgás
2025.11.09. 22:54
Ezek is érdekelhetik