Románia: fogadott, fél évre eltiltották a korábbi NB I-es légióst

MTI MTIMTI MTI
2016.03.01. 12:35
A Román Labdarúgó-szövetség fél évre eltiltotta az élvonalban listavezető Astra vezetőedzőjét, Marius Sumudicát, mivel rendszeresen fogadott hazai és nemzetközi futballmérkőzésekre. Sumudica játékosként 2002 augusztusa és 2003 novembere között futballozott az NB I-ben, 39 bajnokin 21 gólt szerzett a Debreceni VSC-ben.

A tréner, aki mellékbüntetésként 100 ezer lejes (6.9 millió forint) bírságot is kapott, 500 és 900 euró közötti összegekkel fogadott román bajnoki, Bajnokok Ligája-, Európa-liga- és román utánpótlás-találkozókra.

Sumudica egyelőre nem reagált az ítéletre, de klubja kiállt mellette, igazságtalannak tartja a döntést, egyúttal jelezte, mindent megtesz, hogy megvédje őt, így fellebbezni fog.

Az Astra 26 fordulót követően 51 pontjával az élen áll a román bajnokságban három ponttal megelőzve a Dinamo Bucuresti csapatát.


Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Egy fogadó egymilló dollárt tett fel a spanyolok győzelmére a Zöld-foki-szigetek ellen

Foci vb 2026
2026.06.16. 09:21

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Románia: a súlyos sérülés után pályára érkező mentő elakadt az esőben, a játékosoknak kellett betolni – videó

Minden más foci
2026.05.01. 10:42

Románia: Gheorghe Hagi 25 év után tér vissza a válogatott élére

Minden más foci
2026.04.20. 13:59
Ezek is érdekelhetik