Románia: Marica megsérült, de megúszta a műtétet
Edzésen szenvedett sérülést Ciprian Marica, a török Konyaspor román labdarúgója, aki Németországba repült, hogy diagnosztizálják. A kivizsgálás azonban nem állapított meg problémát a fájós, jobb térdében, így postafordultával visszatérhetett Törökországba, és bekacsolódhat az edzésmunkába.
„Nagyon örülök, hogy megúsztam a dolgot műtét nélkül, köszönöm Istennek és mindenkinek, aki izgult értem, drukkolt nekem" – írta ki közösségi oldalára a román támadó.
Marica a román válogatott első számú gólfelelőse jelenleg, az Eb-selejtező rajtján az ő találatával győztek a románok Görögországban. A Magyarország elleni, bukaresti Eb-selejtezőn (október 11.) azonban nem léphet pályára, mivel pireuszi kiállítása miatt eltiltását tölti. Három nappal később, Finnország ellen azonban már pályán lehet Marica, akinek egy hónapos kényszerpihenő is kinézett elsőre.
Legfrissebb hírek

A ráadásban bukta el a győzelmet a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.04.15. 18:38

Szívinfarktust kapott a kórházban Mircea Lucescu
Minden más foci
2026.04.03. 12:19

Már nem Lucescu a román válogatott kapitánya
Minden más foci
2026.04.02. 17:28
Ezek is érdekelhetik





