Válogatott: a vártnál jobban halad Orbán felépülése
Az RB Leipzig magyar válogatott védője, Willi Orbán a vártnál hamarabb visszatérhet térdsérüléséből – erről a klub számolt be a hivatalos Twitter-oldalán.
A magyar válogatott védőjének állapotáról Philipp Hinze, a Sky németországi tudósítója számolt be, majd a klub is megerősítette a jó hírt a hivatalos Twitter-oldalán.
„Marco Rose jelenleg nem számíthat Willi Orbánra, aki már egyéni edzést képes volt teljesíteni” – olvasható az RB Leipzig hivatalos Twitter-oldalán.
Orbánt a szeptemberi, Csehország elleni felkészülési mérkőzésen kényszerűségből kellett lecserélni, akkor az orvosok úgy vélték, hogy nagyjából tíz hetet kell kihagynia. Ha november elején visszatérhet Orbán, ott lehet Marco Rossi keretében az utolsó két Európa-bajnoki selejtezőn.
Legfrissebb hírek

A lipcseiek nyerték a magyaros rangadót
Német labdarúgás
2026.04.24. 22:28

Cserekapusként számítanak Gulácsi Péterre Lipcsében
Légiósok
2026.04.24. 10:00

A Frankfurt sem tudta feltartóztatni a Lipcsét
Német labdarúgás
2026.04.18. 20:25
Ezek is érdekelhetik





