Erwin Koeman, a magyar válogatott szövetségi kapitánya villámlátogatást tett Londonban, ahol kedden este megnézte a Queen's Park Rangers–Ipswich Town másodosztályú bajnoki mérkőzést, vagyis személyesen figyelhette Buzsáky Ákos teljesítményét.
„Szerintem elég jól ment a játék, azt viszont nem tudom, hogy a kapitány miként értekelte a teljesítményemet, mert nem találkoztunk a meccs után – nyilatkozta a Nemzeti Sportnak Buzsáky Ákos, akit a szünetben cserélt be edzője, és végigjátszotta a második félidőt. – Priskin Tamás a két csapat megállapodása szerint nem szerepelhetett, remélem, vele kilábalunk a hullámvölgyből, mert most nagy zűrzavar uralkodik a klubnál."
A hazai pályán játszó QPR egyébként 2–1-re kapott ki az Ipswich Towntól.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





