Légiósok: magyar gyereknek ajándékozta a mezét a válogatott védő

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.03.12. 08:52
A Nemzeti Sport Online-on a Külföldi tapasztalatok sorozatunkban korábban már írtunk az Nordsjaelland utánpótlásában pallérozódó 10 éves Németh Hunor Vajkról, aki a hétvégén egy magyar válogatott futballistától kapott ajándékot.

A Nordsjaelland–Midtjylland (1–1) dán élvonalbeli rangadó után a vendégek magyar válogatott védője, a kisebb sérülés miatt a szünetben, elővigyázatosságból lecserélt Korcsmár Zsolt odaajándékozta a mezét a hazaiak utánpótlásában edződő Németh Hunor Vajknak, aki éppen pénteken tölti be a 11. életévét.

Vagyis a válogatott keretbe múlt héten meghívott védő gesztusa amolyan előzetes születésnapi ajándéknak is beillik Hunor számára, aki egyébként éppen egy toszkánai nemzetközi tornára készül a Nordsjaelland U12-es csapatával, olyan sztárklubok korosztályos legjobbjai ellen mutathatja majd meg a tudását, mint az AS Roma, az Atlético Madrid, a Chelsea, a PSG vagy a Manchester United.

Legfrissebb hírek

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
2 órája

Nikitscher Tamás: Igazán a kudarcokból lehet tanulni – exkluzív

Légiósok
6 órája

Heti légiósprogram: Szoboszlaiék a Chelsea-vel, Gulácsiék a Bayernnel játszanak

Légiósok
2025.04.28. 10:42

Légióskörkép: Szoboszlai bajnok lett, Sallai és Novothny gólokat szerzett

Légiósok
2025.04.28. 10:20

Megvan Szoboszlai 11. trófeája, nyolc idény alatt – folytatta nagy sorozatát

Légiósok
2025.04.27. 20:58

Légiósok: Sallai Roland ismét gólt szerzett a Galatasarayban

Légiósok
2025.04.27. 20:29

Allen Rosco 24 pontot szerzett Tokióban

Kosárlabda
2025.04.27. 13:31

Kassai döntetlen a Zólyombrézó ellen

Minden más foci
2025.04.26. 20:42
Ezek is érdekelhetik