K. B. 2021.11.24 17:52 Frissítve: 2021.11.24 19:45

NB III: két gól a végén, ikszelt a Kaposvár az Érddel

A Kaposvári Rákóczi szerdán hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott az Érddel a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában, a 14. fordulóból elhalasztott mérkőzésen.

Közel állt a győzelemhez az Érd, végül ikszelt a Kaposvárral (Fotó: Érdi VSE)

A kaposváriak kezdték jobban a meccset, hiszen a 15. percben Kondor Kristóf góljával megszerezték a vezetést (1–0). Hamarosan érkezett a válasz, Fürjes Ádám egyenlített (1–1). A 75. percben kiállították a hazaiak támadóját, Bíró Dominiket, és az Érd ezt kihasználta: a 87. percben Koós Gábor talált be. Csakhogy ezzel nem volt vége, alig két perccel később Gál Mátyás szerzett gólt, és beállította a 2–2-es végeredményt. A csapatoknak tehát be kellett érniük a döntetlennel, és az ezzel járó egy ponttal. Mindkét együttes egy helyet előrelépett a tabellán, így a Kaposvár a 14., az Érd a 8. pozícióban tanyázik.

Labdarúgó NB II PÓR KÁROLY

Csilus Tamás góljával győztek a szombathelyiek, ezzel a 3. helyre léptek előre a tabellán.

2021.11.27 22:54:52

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

Hétgólos meccsen verte a Csákvár a Soroksárt • A Kécske Szolnokon szerzett értékes pontot • Négy nyeretlen bajnoki után győzött a Szpari.

2021.11.27 19:36:58

Labdarúgó NB II GAJDÁCS PÁL

Bár mindkét csapat sokat tett azért, hogy begyötörje a győztes gólt, meg kellett elégedniük az egy-egy ponttal.

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

A foghíjas PMFC nem tudta végig tartani a Dorogot, így hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett.

2021.11.28 00:38:00

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Horváth Zoltán és Könyves Norbert már az első félidőben betalált, ezzel el is dőlt a három pont sorsa.