P. Gy. 2021.12.05 14:54 Frissítve: 2021.12.05 18:48

NB II: fölényesen nyert a KTE és a Budaörs, gólzápor Óbudán

Fölényes győzelmet aratott a Kecskemét és a Budaörs a labdarúgó NB II 19. fordulójának kora délutáni mérkőzésein. Gólzápor volt Óbudán, az alsóházi összecsapáson a III. Kerületi TVE több mint 70 percet emberhátrányban játszva is nyerni tudott a Békéscsaba ellen. Újabb diadalt aratott a sereghajtó Tiszakécske, ezúttal a Pécs ellem, míg az ETO Dorogról vitte haza a három pontot.

A fordulóról bővebben itt olvashat.

LABDARÚGÓ NB II
19. FORDULÓ

III. Ker. TVE–Békéscsaba 1912 Előre 4–3 (Remili 24., 32. – a másodikat 11-esből, Borvető 40., 64., ill. Pantovics 18. – 11-esből, Horváth P. 26., Lukács R. 36.) – Kiállítva: Köböl (18., III. Ker. TVE)
Budaörs–BFC Siófok 3–0 (Winkler A. 23., Gyurácz 33., Petneházi 71.)
Szentlőrinc–Kecskeméti TE 1–4 (Kiss-Szemán 2., ill. Szuhodovszki 30., 57., Lukács D. 60., Grünwald 81.) Kihagyott 11-es: Harsányi (41., Szentlőrinc)
Tiszakécskei LC–Pécsi MFC 3–2 (Heffler N. 31., Zádori  40., Kovács B. 86., ill. Tihanyi 23., Kövesdi P. 90.) – Kihagyott 11-es: Heffler (64., Tiszakécske)
Dorogi FC–ETO FC Győr 0–1 (Vitális 45.) Kiállítva: Szabó L. (62., Dorog)

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Rutinos távozók, fiatal érkező a III. Kerületnél, kapuscsere a Szparinál. Kövesse nyomon a legfrissebb változásokat!

2021.12.11 10:18:30

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

A Budaörsöt megverő Kecskemét a dobogó alsó fokán • Kieső helyen telel a Budafok • A Csaba nyerte a délkeleti derbit • A Pécs a Haladást győzte le.

2021.12.11 23:44:55

Labdarúgó NB II MÁDI JÓZSEF

A kiesés ellen harcoló vendégek bravúrgyőzelmet arattak az élmezőnyben tanyázó Szeged otthonában.

2021.12.12 00:57:10

Labdarúgó NB II PUM ANDRÁS

Öt nyeretlen meccs után győztek a baranyaiak, így a Hali lecsúszott a dobogóról.

2021.12.12 01:04:29

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Remekül kezdett a bakonyi csapat az éllovas ellen, de a második félidő már a fővárosi piros-kékeké volt.