NB II: az utolsó helyezettel ikszelt a Kisvárda

2017.11.24. 19:51
A Kisvárda labdarúgócsapata 2–2-es döntetlent játszott az utolsó helyezett Soproni VSE otthonában az NB II 19. fordulójának pénteki mérkőzésén, és ezzel az egy ponttal át is vette a vezetést a tabellán.

NB II
19. FORDULÓ
Soproni VSE–Kisvárda
2–2 (1–0)
Sopron, 350 néző. Vezette: Pillók Ádám (Becséri Gergely, Széchényi István)
SOPRON: Molnár M. – Angyal, Sifter, Ágh, Szabó L. – Tóth M. (Koronczai, 80.) – Batizi-Pócsi, Gyürki (Fazakas G., 80.), Horváth P., Bor – Garda (Szőke, 52.). Megbízott edző: Bánfalvi Zsolt
KISVÁRDA: Zöldesi – Melnik, Vári, Rjasko, Papucsek – Oltean – Brana (Heffler N., 45.), Délczeg (Horváth Z., 80.), Misic, Hej – Lukács (Gosztonyi, 77.). Vezetőedző: Kondás Elemér
Gólszerző: Garda (1–0) a 44., Lukács (1–1) az 54., Rjasko (1–2) a 67., Horváth P. (2–2) a 75. percben
Bánfalvi Zsolt:
– Az első félidőben megvertük a Kisvárdát, de a másodiknak az első felében sajnos ők vertek meg minket. Lendületes játék folyt a pályán, nagy küzdelemben, úgy érzem, a döntetlen igazságos.
Kondás Elemér: – Három pontért jöttünk, de az első játékrészben kényelmesen futballoztunk, a hazaiak lemattoltak bennünket. A második félidőben már jól játszottunk, vezetést is szereztünk, ám a soproniak ismét kiegyenlítettek. Nehéz talajú pályán jó iramú mérkőzés volt.NB II