
Mervó (fehérben) a másodosztályban folytatja (Fotó: Dömötör Csaba)
A Budafoki MTE hivatalos honlapján megjelent közleményben tudatta, hogy az idény végéig kölcsönadta az NB II-es Szentlőrinc SE-nek támadóját, a 2015-ös U20-as világbajnokság ezüstcipősét, Mervó Bencét.
„Bence egészséges, teljes értékű munkát végez. A következő lépés az, hogy tavasszal minél több játéklehetőséghez jusson és újra felépítse magát” – idézte a klub hivatalos honlapjának közleménye Oláh Lórántot, a budafokiak sportigazgatóját.
Mervó Bence a jelenlegi idényben három bajnoki és egy Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára a Budafoknál.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A BUDAFOKNÁL
Érkezők: –
Kölcsönbe érkezők: Csonka András (Ferencváros), Zeke Márió (Mol Fehérvár)
Kölcsönből visszatérők: –
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: –
Kiszemeltek: –
Távozók: Kirják Henrik (Gyirmót FC Győr)
Kölcsönbe távozók: Mervó Bence (Szentlőrinc SE)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: –
Legfrissebb hírek

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos
Légiósok
2026.06.19. 11:50

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről
Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik





