H. Á.
2022.09.27 09:52 Frissítve: 2022.09.27 10:56

MK: elkészült a 4. forduló pontos menetrendje

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága kedden reggel közzé tette a Mol Magyar Kupa 4. fordulójának részletes menetrendjét. Egyben kiderült az is, hogy mely találkozókat közvetíti az M4 Sport televízió.

 

A Magyar Kupa (Fotó: Árvai Károly)

A legjobb 16 közé jutásért rendezendő mérkőzéseket eredetileg október 19-re, szerdára írta ki a szövetség, ám két mérkőzést is egy nappal előbb játszanak le. Ezek közül a Győri ETO FC–Kecskeméti TE találkozót adja az M4 Sport, másnap 13.00 órától a Ferencváros iváncsai vendégjátékát és a Mol Fehérvár–Puskás Akadémia meccset tűzi műsorára a közszolgálati sportadó.

MOL MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ (a legjobb 16 közé jutásért)
OKTÓBER 18.

13.30: Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Vasas FC, Sényő
17.00: ETO FC Győr (NB II)–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)
OKTÓBER 19.
13.00:
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
13.30: Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)–Kisvárda
13.30: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–MTK Budapest (NB II)
13.30: Budafoki MTE (NB II)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
13.30: ESMTK (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.30: Nagyatádi FC (Somogy I.)–Monor (NB III)
13.30: Debreceni EAC (NB III)–Debreceni VSC
13.30: FC Nagykanizsa (NB III)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
13.30: Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Mezőkövesd
13.30:
Balatonfüredi FC (NB III)–Paksi FC
17.00: FC Ajka (NB II)–Újpest FC
17.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budapest Honvéd
17.30: Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)–Zalaegerszegi TE FC
20.00: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport)

2022.11.25 21:49:32

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

2022.11.24 23:17:48

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

2022.11.24 07:58:00

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Sokak szerint csónakkal kellett volna kimenteni a bírót a Latorca utcából.

2022.11.18 23:59:28

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

NS-VÉLEMÉNY. Az ősz álomtizenegyében hét ferencvárosi található.

2022.11.19 00:08:14

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

ALAPVONAL. És itt jutunk el a csercseszovi futballfelfogás alapjához: a labdarúgóit felszabadítja a kötöttségek alól, és hagyja, hogy abban a szerepben, taktikával játssznak, amiben a leginkább ki tudják bontakoztatni képességeiket..