KTE: veszélyben a kecskeméti futball? - rendkívüli értekezlet

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.05.13. 18:08
A labdarúgó NB I-ben szereplő, de első fokon a következő szezonra indulási jogot nem kapó Kecskemétnél holnap rendkívüli vezetői értekezletet tartanak. Alább a lila-fehér klub változtatás nélküli közleményét olvashatja.

„Klubunk sajnálattal értesült az MLSZ licencadó bizottságának döntéséről. A szerdai döntés a felnőtt csapaton és az NBI-es szereplésen túlmutató kérdéseket is felvett. A döntés a kecskeméti futball jövőjét befolyásolja, így a helyzet súlyára való tekintettel, csütörtökön rendkívüli vezetői értekezletet tart klubunk.

Átvizsgáljuk lehetőségeinket, és a holnapi rendkívüli vezetői ülés után, minden további fejleményről tájékoztatni fogjuk drukkereinket" – olvasható a kecskemetite.hu-n.

Legfrissebb hírek

Menetelő Honvéd, a Vasasnál Erős szerint a szurkolók részéről nincs türelem – ez történt ősszel az NB II-ben, 3. rész

Labdarúgó NB II
2025.12.13. 10:55

Az Alba Fehérvár hosszabbításban nyert Kecskeméten

Kosárlabda
2025.12.12. 20:42

Pontelőnnyel telel az élen a Honvéd; kikapott, de így is második helyen a Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 19:05

Pálinkás duplájával gyűrte le a KTE a Soroksárt

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 18:45

Döntetlennel tért vissza Pető Fehérváron, a hajrában mentett pontot a Kövesd a Kecskemét ellen – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.23. 18:52

A hajrában mentett meg egy pontot a Kövesd a KTE ellen

Labdarúgó NB II
2025.11.23. 14:52

A KTE egy félidő alatt lerendezte a Kozármislenyt

Labdarúgó NB II
2025.11.09. 18:51

NB II: ráadásban lőtt góllal nyert a Honvéd; először kapott ki Tímárral a KTE; gálázott a Szeged

Labdarúgó NB II
2025.11.02. 19:00
Ezek is érdekelhetik