NB I: Martínez a győri padon, Nikolics a Vidi kezdőjében
Pintér Attila, a Győri ETO vezetőedzője és José Gomes, a Videoton szakvezetője is kijelölte kezdőcsapatát a két csapat esti bajnoki rangadójára.
A hazai pályán játszó bajnoki címvédő a Kamenár – R. Wolfe, Lang, Lipták, Völgyi – Pátkai, Mevoungou, Kamber – Koltai, Andrics, Varga R. kezdő tizeneggyel lép pályára. Leandro Martínez a kispadon foglal helyet.
A Videoton kezdőcsapata Calatayud – Szolnoki, Juhász, P. Vinícius, Stopira – Álvarez, Sándor Gy., Kovács I., Caneira, Kleinheisler – Nikolics N. lesz.
A mérkőzést 20.30-tól a Sport2 közvetíti, a meccsről szöveges tudósítást olvashat az NSO-n.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik





