A Győri ETO megállapodott a tavaszi idényt a Bp. Honvédnál töltő Leandro Martínezzel. Az argentin-olasz csatár három plusz egy évre kötelezte el magát a magyar bajnokhoz – írja a kisalfold.hu.
Martínez tavasszal a Honvédban 11 bajnokin hat gólt szerzett. A játékos iránt külföldi klubok is érdeklődtek, de ügynöke végül a győriekkel állapodott meg.
Martínez hétfőn tűnt fel a győriek székházában, s már együtt is edzett Pintér Attila BL-selejtezőre készülő csapatával.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik






