NB I: Amibe a Kecskemét belerúgott, gól lett - Prukner

2013.03.08. 21:10
A Kecskemét 3–2-re legyőzte idegenben a Kaposvárt a labdarúgó NB I 19. fordulójában. A hazaiak mestere, Prukner László szerint a kapott egyenlítő gól miatt kiesett a ritmusból a csapata. A kecskemétieket irányító Horváth Ferenc szerint a munka hozta meg az eredményt.

„Megérdemelten szereztük meg a vezetést, de aztán a kapott gól után csapatom kiesett a ritmusból – nyilatkozta a mérkőzést közvetítő Duna Tv-nek Prukner. – Az ellenfél célfutballt játszott, nálunk meg nem jöttek azok a kombinatív támadások, amelyek eddig jellemzőek voltak ránk. Amibe a Kecskemét belerúgott, gól lett.”

„Jól játszottunk, megérdemeltük a győzelmet – mondta immár Horváth Ferenc. – Nagyon boldog vagyok a játékosaim hozzáállása miatt. Bebizonyosodott, hogy ha dolgozunk, akkor mindig van eredmény."

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco

Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47
Ezek is érdekelhetik