Kecskemét: Tarabai és Farkas játékára is van esély

2012.08.03. 15:41
Mint arról korábban már beszámoltunk, Vaskó Tamás személyében korábbi válogatott futballistával erősödött a labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskemét. Török László szakmai igazgató szerint a vezetők már megtették a szükséges lépéseket, most a szakmai stáb következik, hogy igazán jó csapattá formálódjon a KTE. A brazil Tarabai és Farkas Balázs is már bevethető állapotban várja az MTK elleni szombati bajnoki mérkőzést.

„Ahogy azt korábban is mondtam, csak extra képességű játékosokban gondolkodtunk már a felkészülés hajrájában. Farkas Balázs személyében egy ilyen ember már érkezett, és Vaskó Tamás szintén ebbe a kategóriába tartozik. Mindketten válogatottak is voltak, és a bajnok Videoton meghatározó emberének számítottak, Vaskó még a múlt héten is pályára lépett. Velük kiegészülve egy nagyon jó csapattá formálódhatunk, de idő kell a sok érkező miatt a teljes összecsiszolódásra, ezt nem lehet erőszakkal kikényszeríteni. Stabilabbá váltunk velük, és ez adni is fogja magát idővel" – nyilatkozta Török László szakmai igazgató a klub hivatalos oldalának.

„A szakmai stáb mindent meg fog tenni, hogy tényleg jó csapat legyünk, ahogy a tulajdonos és a vezetők is megtették már, gondolok itt a lipóti edzőtábor és a komoly erősítések adta támogatásra. Tarabai és Farkas Balázs napról napra jobb állapotban vannak, folyamatosan erősödnek. Mindkettőjük játékára van esély, ugyanis jelen állás szerint legalább negyvenötpercet tudnak vállalni, ha kell" – tette hozzá Török.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52
Ezek is érdekelhetik