Női kosár Eb: elvesztettük az első meccset Svédország ellen

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.06.12. 20:57
A magyar női kosárlabda-válogatott Svédország ellen kezdte meg szereplését a magyar-román közös rendezésű Európa-bajnokságon Sopronban. Nagyszerű első félidő után a svédek fokozatosan felőrölték a magyar csapat erejét, és bár már 16 ponttal is vezettünk a második negyedben, végül kipukkadt a válogatott, a svédek pedig biztosan nyertek. 

A meccs összefoglalóját ide kattintva lehet elolvasni.A meccs összefoglalóját ide kattintva lehet elolvasni.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
D-CSOPORT, 2. FORDULÓ, SOPRON

Magyarország–Svédország 63–72 (20–12, 19–15, 12–19, 12–26)

 

 

 

 

Legfrissebb hírek

A magyar válogatott július 13-án kezdi a felkészülést a női kosár-vb-re

Kosárlabda
Tegnap, 15:58

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n

Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Megvan a női kosár-vb-re készülő magyar válogatott bő kerete

Kosárlabda
2026.06.10. 18:49

Franciaország ellen kezdenek a mieink Berlinben a női kosárlabda vb-n

Kosárlabda
2026.05.19. 18:37

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól

Kosárlabda
2026.05.19. 09:01

Franciaországgal, Nigériával és Dél-Koreával egy csoportban a magyarok az őszi női kosárlabda-vb-n

Kosárlabda
2026.04.21. 19:11

Női kosárlabda: Németországgal, Portugáliával és Dániával kerültek azonos csoportba a mieink az Eb-selejtezőn

Kosárlabda
2026.03.31. 15:19

Női kosárlabda Eb-selejtező: a második kalapból várják a sorsolást a mieink

Kosárlabda
2026.03.25. 13:40
Ezek is érdekelhetik