Női kosár Eb: elvesztettük az első meccset Svédország ellen
A magyar női kosárlabda-válogatott Svédország ellen kezdte meg szereplését a magyar-román közös rendezésű Európa-bajnokságon Sopronban. Nagyszerű első félidő után a svédek fokozatosan felőrölték a magyar csapat erejét, és bár már 16 ponttal is vezettünk a második negyedben, végül kipukkadt a válogatott, a svédek pedig biztosan nyertek.
A meccs összefoglalóját ide kattintva lehet elolvasni.A meccs összefoglalóját ide kattintva lehet elolvasni.
NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
D-CSOPORT, 2. FORDULÓ, SOPRON
Magyarország–Svédország 63–72 (20–12, 19–15, 12–19, 12–26)
Legfrissebb hírek

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n
Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól
Kosárlabda
2026.05.19. 09:01
Ezek is érdekelhetik






