Női kézi BL: „Most is rosszul vagyok, hogy megvertek a magyarok”

2013.02.06. 17:16
Az Oltchim Valcea volt elnökét, Ioan Gavrilescut nagyon bántotta, hogy a Ferencváros elvitte mindkét pontot a Valcea otthonából a női kézilabda Bajnokok Ligája hétvégi játéknapján.  

„Nagyon, nagyon gyenge játékot nyújtott az együttes. Egyetlen elszánt csapatot láttam a pályán, ez pedig a budapesti volt. Nem tudtam, hogy két hónapja nem kaptak fizetést. Ez talán magyarázat lehet rá” – idézi a klubot 30 évig irányító Gavrilescut a manna.ro honlap.manna.ro honlap.

„Még most is rosszul vagyok, hogy itthon megvertek minket a magyarok. Szurkolótáboruk pedig elénekelte a himnuszukat a valceai csarnokban.Ha az orosz Zvezda vert volna meg, nem érdekelne ennyire” – tette hozzá a korábbi elnök, aki ezúttal szurkolóként foglalt helyet a lelátón.

Mint ismert, az FTC idegenben 23–22-re győzte le a Valceát a 2. középdöntős csoport első fordulójában.

Legfrissebb hírek

Ráijesztett a DVTK az FTC-re, de végül nem borult a papírforma a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
13 órája

Videó: ritkán látható góllal egyenlített az FTC a DVTK ellen

Labdarúgó NB I
13 órája

Sorozatban harmadszor rabolna pontot a DVTK az Üllői útról; kedvenc ellenfeléhez utazik az ETO

Labdarúgó NB I
20 órája

Dupla Tízes: meg tudja csinálni az ETO? Vagy behúzza a Fradi? Jön a bajnoki hajrá!

Labdarúgó NB I
23 órája

Pályafutása első bajnoki címére hajt Corbu Máriusz a Fradival

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:41

Női kézilabda MK: Győr–FTC rangadóval kezdődik a négyes döntő

Kézilabda
2026.04.08. 14:38

Esélylatolgatás: hasonlóan nehéz az ETO és a Ferencváros sorsolása a bajnokság végéig

Labdarúgó NB I
2026.04.08. 09:00

A vehemensebb Fradi-edző, Robbie Keane húzásai jöttek be

Labdarúgó NB I
2026.04.07. 09:48
Ezek is érdekelhetik