Férfi kézi NB I: ezúttal a Csurgó győzte le a Veszprémi KKFT-t

2021.03.27. 21:40
A Csurgó otthon hat gól különbséggel legyőzte a Veszprémi KKFT-t a férfi kézilabda NB I-ben.

A két csapat szerdán is találkozott egymással, akkor a veszprémiek nyertek 26–22-re Csurgón a Magyar Kupa negyeddöntőjében.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
CSURGÓI KK–VESZPRÉM KKFT 39–33 (20–16)
Csurgó, zárt kapuk mögött. V:
Altmár Kristóf, Horváth Márton
CSURGÓ: Pallag – Vaszics 6, Krecic 3, HANUSZ 5, SZEITL E. 7, Borsos 1, A. Kovacevic 4. Csere: Tatai 1 (kapus), KRSZMANCSICS 9 (6), Popovics, Gábor M. 3, Vasvári, Bazsó, Ács. Edző: Alem Toszkics
VESZPRÉM: Ágoston – Szmetán, Bugyáki, Kristóf M. 2, Vajda 4, Fazekas G. 5, Hári 1. Csere: Miklós G. (kapus)– Szakály 1, Tóth M., Somogyi 1, Seregi 1 (1), ÉLES B. 14 (4), Tóth P. 2, SZEITL L. 2. Edző: Tombor Csaba
Az eredmény alakulása. 6. perc: 6–2. 10. p.: 8–3. 15. p.: 13–7. 20. p.: 15– 10. 23. p.: 16–14. 35. p.: 23–19. 41. p.: 25–21. 48.p.: 31–26. 51 p.: 34–28. 56. p.: 35–31. 58. p.: 38–33
Kiállítások: 14, ill. 10 perc
Hétméteresek: 6/6, ill. 6/5
Alem Toszkics:
– Nem volt könnyű a mai meccs sem. Tudtuk, hogy nagyon jó csapat a fiatal veszprémi együttes, a kupameccs után igyekeztünk rendezni a sorainkat, újítottunk a támadásainkban. Most jó volt a védekezésünk, ez sokat segített a siker elérésében.
Tombor Csaba: – Ma mi mentünk bele rosszul a mérkőzésbe, elhúzott a Csurgó, ami elbizonytalanított bennünket, csak futottunk az eredmény után. A csapatunk nagyon fiatal, ezért hullámzó a teljesítményünk, most nem volt jó a védekezésünk sem, hiszen még a Telekom Veszprémtől sem kaptunk ennyi gólt. Sűrűn jönnek a meccsek, de igyekszünk továbbra is mindenhol megállni a helyünket.

1. Veszprém 19 18 1 689–434 +255 37
2. Szeged 15 12 3 507–385 +122 24
3. Balatonfüred 14 8 3 3 385–379 +6 19
4. Csurgó 18 8 3 7 484–497 –13 19
5. FTC 15 9 6 425–401 +24 18
6. Gyöngyös 18 8 1 9 486–490 –4 17
7. Eger 18 8 1 9 500–575 –75 17
8. Tatabánya 10 7 1 2 290–247 +43 15