Kézilabda: újra rosszul lett a pályán a Veszprém-meccs közben kórházba szállított játékvezető

Jesper Madsen újra rosszul lett mérkőzés közben (Fotó: Rasmus Boysen #handball)
A dán TV2 beszámolója szerint az Aalborg és a Team Tvis Holstebro mérkőzésén ismét rosszul lett Jesper Madsen kézilabda-játékvezető.
Jesper Madsen dán játékvezető a február 20-i Veszprém–Sporting Bajnokok Ligája-mérkőzésen rosszul lett, kórházba szállították. Akkor társa, Mads Hansen egyedül dirigálta le a második félidőt.
Ez megismétlődött a dán bajnokságban is, ahol az Aalborg és a Team Tvis Holstebro csapott össze. Madsen szédülésre panaszkodott, és hordágyon vitték le a pályáról, de végig eszméleténél volt. Hansen így egyedül vezette tovább a meccset.
Madsen a veszprémi eset után azt mondta, hogy az orvosok csak annyit állapítottak meg, hogy kicsit magas volt a vérnyomása.
Legfrissebb hírek

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon
Foci vb 2026
2026.06.22. 15:03

Folytathatja a vb-t a német játékvezető
Foci vb 2026
2026.06.21. 13:55

Kovács István először vezet vb-mérkőzést
Foci vb 2026
2026.06.17. 15:08
Ezek is érdekelhetik






