Először nyert Szikora Melinda csapata

R. P.R. P.
2024.10.18. 23:11
null
Szikora Melinda csapata, a Chambray Touraine otthon 27–25-re nyert az ES Besancon ellen a francia női kézilabda-bajnokság pénteki játéknapján.

 

A liga honlapja szerint a válogatott kapus 15 védéssel vette ki részét csapata idénybeli első győzelméből. A Chambray Touraine három vereséggel kezdte a szezont.

Szabó Edina vezetőedző együttese, a Saint-Amand HB otthon 27–22-re kikapott az OGC Nice-től, így a negyedik fordulóban negyedszer veszített.

A férfiaknál az US Créteil 26–24-re győzött az USDK Dunkerque otthonában. A vendégeknél Stranigg János négy, a hazaiaknál a novemberi válogatott keretbe behívott Szűcs Bence egy gólt szerzett.

Jánosi Tamás hat góllal csapata, az Ángel Ximénez Puente Genil legeredményesebb játékosa volt a Fraikin BM Granollers otthonában 32–32-es döntetlennel zárult meccsen a spanyol élvonalban.

 

Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Kézilabda: Tóvizi, Bánhidi, Imre és Sipos is jelölt az év csapatába

Kézilabda
2026.06.16. 13:01

Rossz vicc – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
2026.06.10. 23:21

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja

Kézilabda
2026.06.09. 19:14

A Debrecen az ifi BL-trófea első nyertese

Kézilabda
2026.06.07. 13:31

Nagyon jó hírt posztolt a súlyos betegséggel küzdő Zsiga Gyula

Kézilabda
2026.06.04. 21:23

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42

Fazekas Máté: Nem szabad csalódottnak lennünk, meg kell nyerni a szegedi meccset!

Kézilabda
2026.06.01. 10:19
Ezek is érdekelhetik