Győri ETO: újra edzésbe állt, rövidesen játszhat is Jelena Deszpotovics

V. J.V. J.
2023.01.07. 10:57
null
Jelena Deszpotovics már készül a folytatásra (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Ismét a csapattal edz, rövidesen pedig a pályára is visszatérhet szülését követően a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának átlövője – írja a klub hivatalos honlapja.

 

A montenegrói Jelena Deszpotovics 2021 nyara óta az ETO játékosa. 2022 februárjában szülési szabadságra ment, majd augusztusban adott élet kislányának, Helenának. Az átlövő december elején visszaköltözött Győrbe, majd újra edzésbe állt. A klub honlapján azt írták, rövidesen mérkőzéseken is pályára léphet, ennek várható időpontját viszont nem jelölték meg.

„Örülök, hogy Jeca visszatért a csapatba, ezzel is bővültek a vezetőedző lehetőségei. Nem egyszerű ilyen apró gyermek mellett profi sportolónak lenni, de a klub mindenben Jeca segítségére van, és lesz a jövőben is. Sok sikert kívánok neki a folytatáshoz” – mondta el a gyorietokc.hu-nak Endrődi Péter, a Győri ETO Kft. ügyvezetője.

Legfrissebb hírek

Visszavonul a Győri Audi ETO KC csapatkapitánya

Kézilabda
20 órája

Női kézilabda NB I: egyből megszórta magát a Győr új beállója

Kézilabda
2026.02.25. 19:31

Tarolt az Audi ETO a győri sportgálán

Kézilabda
2026.02.25. 19:09

Fodor Csenge megerősítette: addig nem lesz válogatott, amíg Golovin Vlagyimir a szövetségi kapitány

Kézilabda
2026.02.22. 19:46

Női kézilabda BL: a Dortmund vár az FTC-re, a DVSC a Győrrel meccselhet a final fourért – így néz ki a folytatás

Kézilabda
2026.02.22. 17:50

Simán megverte a Dortmundot, és csoportelső lett a Győr a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.02.22. 17:30

„A hallgatás itt véget ért” – Fodor Csenge reagált Golovin nyilatkozatára

Kézilabda
2026.02.22. 11:04

Új beálló debütál Győrben, nagy visszatérő a Ferencvárosnál – zárul a BL csoportköre

Kézilabda
2026.02.21. 12:26
Ezek is érdekelhetik