Szavazásra kértük fel olvasóinkat a női kézilabda Bajnokok Ligája döntője után. Közel ötezren értékelték a győri kézilabdázók négyes döntőben nyújtott teljesítményét. A holland Nycke Groot végzett az élen, nem sokkal Görbicz Anita előtt.
Groot és Görbicz kiemelkedett a mezőnyben, csak az ő átlaguk lépte túl a kilencet. Ugyanakkor senki sem került hat pont alá.
SZAVAZÁS
Értékelje a győri kézisek négyes döntőben nyújtott teljesítményét!
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





