A női kézilabda Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén a Győri Audi ETO KC tizenhárom góllal nyert a Ferencváros vendégeként. A találkozó után Elek Gábor és Kovacsics Anikó értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






