Kézilabda: negyedszer tartottak emléktornát Érden
Vasárnap immár negyedik alkalommal rendezték meg az érdi Treff sportcentrumban a Nyitrai Tamás kézilabda emléktornát. A súlyos betegségben fiatalon elhunyt szakember tiszteletére megtartott négycsapatos tornát a Ráckeresztúr nyerte meg.
A gyerektorna előtt a Nemzeti Sport csapata gálamérkőzést játszott az érdi öregfiúk csapattal, a vendéglátók négygólos hátrányból fordítva 19–17-re nyertek.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik




