A magyar férfi kézilabda-válogatott 25–24-es vereséget szenvedett Ausztriától a dániai Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó mérkőzésén, így a nyolcadik helyen végzett. Az NSO Tv-nek a győztes csapatból Szilágyi Viktor, míg a magyar válogatottból Iváncsik Gergő, Zubai Szabolcs és Mocsai Lajos szövetségi kapitány értékelt a mérkőzés után.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






