Hajdu János, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya legalább egy vereséggel számolt a szerbiai vb-n. Ezt Hajdu a románok elleni elveszített csata után nyilatkozta. A játékosok és a kapitány is egyetértettek abban, hogy a románok ellen a támadójáték teljesen szétesett a második félidő közepe után, egyedül a védekezés volt elfogadható. Az NSO Tv interjúi.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






