Férfi kézilabda NB I: ikszelt a Füred Orosházán

2013.05.11. 20:04
A szünetben még kétgólos hátrányban volt, végül pontot mentett hazai pályán az Orosháza az Balatonfüreddel szemben a férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásában.

FÉRFI KÉZILABDA
A 7–12. HELYÉRT
OROSHÁZI FKSE-LINAMAR–BALATONFÜREDI KSE 26–26
(13–15)
Orosháza, 600 néző. V: Bacs, Bán
OROSHÁZA: Herjeczki — Balda 2 (2), Morva Z., Raffai, Benmiloud 1, Berta, KANYÓ 7. Cs: SZABÓ T. (kapus), Harsányi V. 4 (1), KNEZEVICS 2, Dukics 4, Marics 1, Mazics 1, BALI 4, Bajusz, Benák. Vezetőedző: Füzesi Ferenc
BALATONFÜRED: Szathmári — Hornyák 1, GRIGORJEV 4, Oscar Rio 5 (4), KOVÁCS GY. 3, Zdolik , PÁSZTOR 4. Cs: Nagy D. 2, Németh 1, Kis Á., Szöllősi B. 3 (1), Sandrk 2, Kemény, Gerdán. Vezetőedző: Sótonyi László
Kiállítások: 18, ill. 18 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 7/5
Az eredmény alakulása. 4. p.: 1—3. 8. p.: 2—5. 15. p.: 4—9. 21. p.: 9—11. 25. p.: 10—14. 34. p.: 16—15. 45. p.: 17—19. 50. p.: 19—23. 56. p.: 23—24. 58. p.: 25—25
Füzesi Ferenc:
– A szokásos pechszéria, három másodperccel a vége előtt kaptunk gólt. Mindkét félidőben sokat tett a csapat a győzelemért, de így alakult.
Sótonyi László: – Rutinosabb játékkal nyerhettünk volna, de az Orosháza feljavult a második félidőben, lendületesebbé vált játéka. Igazságosabb a döntetlen.FÉRFI KÉZILABDA