Férfi kézilabda: Csurgón válogatott kulcsjátékosokkal hosszabbítottak

2012.04.17. 15:13
Címkék
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokságban már az elődöntőre készülő Csurgói KK a Med-Sport menedzseriroda közreműködésével meghosszabbította Katzirz Dávid, Herbert Gábor, Miss Zoltán és Vadkerti Gabriel szerződését, valamint Széles László is marad még egy esztendeig a dunántúliaknál.

Az évek óta folyó szisztematikus csapatépítést azzal folytatta a tavasszal a Csurgói KK, hogy Szörnyi Attila menedzser segítségével előbb szerződtette Zaragozából a két esztendőre érkező Grebenár Gábort, a válogatott balátlövőt, majd meghosszabbította további kerettagok megállapodását. Figyelemre méltó, hogy újabb két évet vállalt a csurgóiaknál az egykori szegedi Katzirz Dávid, valamint Herbert Gábor, akik szintén 2014 nyaráig maradnak.

Jövő nyárig biztosan Csurgón folytatja Miss Zoltán, Vadkerti Gabriel (mindkettőt a Med-Sport menedzseriroda támogatja), és Széles Lászlóval is ugyanennyi időre állapodott meg a Varga János elnök-tulajdonos vezette egyesület.

Az idény meglepetéscsapatának továbbra is Bakó Botond marad az edzője – a 32 éves tréner szerződése 2013 nyarán jár le.

A Csurgó vasárnap Szegeden kezdi a bajnoki elődöntő párharcát, amely az egyik csapat második győzelméig tart.

Legfrissebb hírek

Takács Boglárka a 2., Kozák Luca a 3. lett Turkuban

Atlétika
6 perce

Magyarország bronzérmes a minifutball Európa-bajnokságon

Magyar válogatott
9 perce

Cobolli legyőzte Auger-Aliassime-ot, biztosan lesz olasz férfi játékos a Roland Garros döntőjében

Tenisz
35 perce

Vb 2026: a spanyolok kapitánya szerint Yamal már az első csoportmeccsükre egészséges lesz

Foci vb 2026
1 órája

Farkas Erik akadémiai ösztöndíjas lett a Liverpoolnál

Légiósok
1 órája

A himnusz, amely ellen tüntetnek a szurkolók, és amelyiknek kétféle szövege van – ezek csendülnek fel a B-csoportban

Foci vb 2026
1 órája

Arina Szabalenka: Legszívesebben azonnal abbahagynám a teniszt

Tenisz
1 órája

A finnekkel és a norvégokkal egy csoportban a magyarok a dartsvilágkupán

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik