Férfi kézilabda: Lele Ambrus Szegeden ismét beadta a lemondását

Vágólapra másolva!
2010.02.05. 11:52
Lele Ambrus, a Pick-Szeged férfi kézilabdacsapatának ügyvezetője írásban beadta a lemondását az elnökségnek – olvasható a klub hivatalos honlapján.

Lele már tavaly nyáron is hasonlóan cselekedett, ám akkor az elnökség nem fogadta el a lemondását, így maradt a posztján.

„Régóta érlelődött bennem az a gondolat, hogy nem csinálom tovább, nem folytatom az ügyvezetői munkát – nyilatkozta a pick-szeged.sport.hu-nak Lele Ambrus. – A Ghionea-ügy után, amelyet nem sikerült teljes mértékben megoldanom, döntöttem el, hogy beadom a lemondásom. Mi volt a gond a román válogatott szélsővel? Nem mindenki elégedett a jelenlegi megoldással. Egyelőre várom az elnökségi tagok válaszát, a munkát pedig addig folytatom, amíg nem döntik el a vezetők, hogy ki lesz az utódom. Számomra most az a legfontosabb, hogy a csapat körül nyugalom legyen."

Legfrissebb hírek

„Hálás vagyok minden pillanatért” – Mikita Vajlupau magyarul búcsúzott a veszprémi szurkolóktól

Kézilabda
2025.06.09. 12:00

Palasics Kristóf: Nagyon jólesik a Veszprémben kapott szeretet

Kézilabda
2025.06.09. 07:01

Mario Sostaric: A veszprémiek visszarakhatják a pezsgőket a hűtőbe

Kézilabda
2025.06.05. 10:18

Mikler Roland elárulta, milyen szerepe volt a piros lapnak a Szeged szárnyalásában

Kézilabda
2025.06.04. 21:55

A Szeged legyőzte a Veszprémet, vasárnap avatnak bajnokot férfi kézilabdában

Kézilabda
2025.06.04. 20:18

Az Európa-bajnok birkózó osztott meg jó hírt Mikler Rolandról

Kézilabda
2025.04.29. 11:17

Sokáig közel állt a bravúrhoz, végül három góllal kikapott a Szeged a Barcelonától

Kézilabda
2025.04.24. 20:33

Nem egy napon játssza majd BL-negyeddöntős párharcának odavágóját a Veszprém és a Szeged

Kézilabda
2025.04.10. 17:38
Ezek is érdekelhetik