Női kézilabda-vb: „A románok elvették a kedvünket" - Bulath Anita

2009.12.07. 17:12
Címkék
Hatgólos (31–25) vereséget szenvedett a magyar női kézilabda-válogatott Romániától a Kínában zajló világbajnokság csoportkörének harmadik fordulójában. A mérkőzésen hat gólig jutó Bulath Anita, együttesünk meghatározó embere a következőképpen értékelte a mérkőzést.

 

„Jól kezdtük az első félidőt, csak a sok kiállítás miatt megugrottak a románok, és bizony elvették a kedvét a társaságnak. A szünetben megbeszéltünk: nehogy úgy járjunk, mint a világkupán a norvégok ellen, akik kiadós vereséget mértek ránk. Ezek után kimentünk a második félidőre, felpörögtünk, bejöttek a dolgaink, ami még nagyobb lendületet adott nekünk. Csak amikor a végén az utolsó lépéséket kellett volna megtennünk, megint jöttek a hibák, amit én elsősorban a fáradtság számlájára írnék" – nyilatkozta átlövőnk a Nemzeti Sportnak a találkozót követően.

A mérkőzésről szóló írásunkat itt találja meg!

Legfrissebb hírek

„A jövőben sem tervez az MTK letérni az útról, játékosokat nevel és támadófutballt játszik” – Pinezits Máté a Puskás Akadémia elleni döntetlen után

Labdarúgó NB I
1 órája

Szívek klubja – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
2 órája

Stratégiai döntések – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
2 órája

Szombati sportműsor: eldől, hogy az ETO vagy az FTC lesz-e az NB I bajnoka

Minden más foci
2 órája

ETO vagy FTC: ma eldől a bajnoki cím; Férfi hokiválogatottunk felkészülten várja a finnek elleni vb-rajtot

E-újság
2 órája

Marca: 99.9 százalék, hogy Mourinho lesz a Real Madrid új vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
2 órája

Szoboszlai két gólpassza ellenére a Liverpool kikapott, az Aston Villa biztosította be a BL-indulását

Angol labdarúgás
2 órája

Tizenegyesek döntöttek, a patinás Saint-Étienne egy lépésre került a Ligue 1-től

Francia labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik