Osztrák hokiliga: sorozatban negyedszer is kikapott a Fehérvár

B. L.B. L.
2020.12.03. 21:39
Stipsicz Bence gólja nem ért pontot (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Az osztrák bázisú jégkorongbajnokság (ICEHL) csütörtöki játéknapján a Fehérvár AV19 hazai pályán 2–1-re kikapott a Villachtól.

A magyar együttes remekül kezdte az évadot, de a legutóbbi három mérkőzését egyaránt elbukta, míg mostani ellenfele az ezt megelőző öt meccséből hármat is megnyert – igaz, ezzel együtt is csak az utolsó előtti helyen állt a tabellán.

Ezúttal sem kezdtek jól a fehérváriak, Jordan Caron a 16. percben emberelőnyben bevette a hazai kaput, de a második harmad 16. percében Stipsicz Bence ugyancsak előnyből egyenlített (1–1).

Hogy teljes legyen a sorminta, a harmadik felvonásban is a 16. percben született emberelőnyös gól, Collins lövésével a vendégek nyertek.