
A Fehérvár nagy csatában győzött a DVTK Jegesmedvék ellen (Fotó: Soós Attila/FEHA19)
A házigazda FEHA19 34 másodperccel a vége előtt egyenlített, majd a hosszabbításban legyőzte a DVTK Jegesmedvék csapatát a jégkorong Erste Liga első pénteki mérkőzésén.
A vendégek Jan Blasko 43. percben ütött emberelőnyös góljával vezettek 1–0-ra, ám a hajrában lehozta kapusát az előző idény sereghajtója, és ráadásra mentette az összecsapást, amelyben létszámfölényben Dobos Mihály Bendegúz volt a nyerő ember.
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
FEHA19-DVTK Jegesmedvék 2–1 (0–0, 0–0, 1–1, 1–0) – hosszabbítás után
KÉSŐBB
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DEAC
18.30: Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov (romániai)
18.40: Budapest JAHC–FTC-Telekom
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

A magyar és a fehérvári hoki legendájára emlékeznek
Jégkorong
2026.06.17. 15:38

Láda Balázs marad a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője
Jégkorong
2026.04.17. 14:39

Erste Liga: visszavonul a DVTK csapatkapitánya
Jégkorong
2026.04.04. 18:46
Ezek is érdekelhetik



