Erdogan elnök az öltözőben vigasztalta a török válogatottat
Recep Tayyip Erdogan török elnök a feleségével nézte Berlinben a Hollandia–Törökország Eb-negyeddöntőt, amelyen 1–0-s vezetésről kapott ki 2–1-re a török válogatott.
A meccs után a politikus bement a csapat öltözőjébe, és gratulált a legjobb nyolc közé jutáshoz a csapatnak.
„Akármi is lett ma az eredmény, ti vagytok a mi bajnokaink” – idézte a német Die Welt lap a 70 éves török államfőt.

Legfrissebb hírek

Így vette át a meccs embere díjat a paraguayi gólszerző
Foci vb 2026
2026.06.20. 10:40
Ezek is érdekelhetik






