Erdogan elnök az öltözőben vigasztalta a török válogatottat

I. SZ.I. SZ.
2024.07.07. 16:00

Recep Tayyip Erdogan török elnök a feleségével nézte Berlinben a Hollandia–Törökország Eb-negyeddöntőt, amelyen 1–0-s vezetésről kapott ki 2–1-re a török válogatott. 

A meccs után a politikus bement a csapat öltözőjébe, és gratulált a legjobb nyolc közé jutáshoz a csapatnak.

„Akármi is lett ma az eredmény, ti vagytok a mi bajnokaink” – idézte a német Die Welt lap a 70 éves török államfőt.

Recep Tayyip Erdogan török államfő a feleségével nézte a holland–török negyeddöntőt Berlinben (Fotó: AFP)

 

 

Legfrissebb hírek

Montella: Nem kell 24 évet várni az újabb török vb-részvételre

Foci vb 2026
Tegnap, 7:45

Törökország továbbra is hibátlan a házigazdák ellen – statisztikák

Foci vb 2026
Tegnap, 6:51

Megdőlt a vb-gólrekord, Törökország hajrában szerzett góllal, az amerikaiak elleni győzelemmel búcsúzott

Foci vb 2026
Tegnap, 6:03

Az eddig gól nélküli törökök háromszor is betaláltak az amerikaiaknak – videó

Foci vb 2026
Tegnap, 4:17

Indul a Törökország–Egyesült Államok és a Paraguay–Ausztrália mérkőzés

Foci vb 2026
Tegnap, 4:01

Vb 2026: a török szövetség elnöke kiállt a kapitány mellett

Foci vb 2026
2026.06.22. 12:44

Így vette át a meccs embere díjat a paraguayi gólszerző

Foci vb 2026
2026.06.20. 10:40

Arda Güler: Elnézést kérek a török néptől, szégyelljük magunkat

Foci vb 2026
2026.06.20. 09:14
Ezek is érdekelhetik