Formula-1: nincs bejelentés a Francia Nagydíjról, tovább tárgyalnak

2012.03.31. 10:38
Címkék
Bár nagy bejelentést vártak pénteken Francois Fillon francia miniszterelnöktől a Marseille-hez közeli Paul Ricard-versenypályán, konkrétum nem hangzott el, a politikus csak azt erősítette meg, hogy tárgyalnak a Formula–1 gazdasági vezetőivel a Francia Nagydíj megrendezéséről.

„Tárgyalunk annak a lehetőségéről, hogy minden második évben futamot rendezzünk Le Castellet-ben. A Formula–1 vezetői szívesen látják Franciaországot a versenynaptárban, már csak azzal kell megegyeznünk, akivel esetleg felváltva rendezhetnénk futamot. Az időpont meghatározása nem a mi feladatunk″ – mondta Fillon.

A korábbi hírek szerint Franciaország Belgiummal felváltva rendezne versenyt. Franciaországi sajtóhírek szerint a franciák 20 millió eurónál kisebb jogdíjat alkudtak ki a Formula One Managementtel.

Legfrissebb hírek

Másodszor sem bírt a spanyolokkal a magyar női röplabda-válogatott

Röplabda
6 órája

Borbély Balázs: A kimaradt tizenegyesnél megfordult a fejemben, hogy megbosszulhatja magát

Labdarúgó NB I
6 órája

Rodri Barcelonába, Tóth Rajmund Konyába érkezett meg – ez történt hétfőn a transzferpiacon

Minden más foci
6 órája

Keddi sportműsor: BL-selejtezők Varga Barnabással és Vitális Milánnal

Minden más foci
6 órája

Aubameyang góllal, a Depor hazai döntetlennel tért vissza a La Ligába

Spanyol labdarúgás
6 órája

Demjén Patrik remek napot fogott ki; Kós Hubert nem teljesen elégedett

E-újság
6 órája

Videó: Tóth Rajmund megérkezett Törökországba

Labdarúgó NB I
6 órája

Tisztelt szerkesztőség! – Malonyai Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
6 órája