MLB: nyolcvan meccsre eltiltották doppingolásért

MTI MTIMTI MTI
2017.07.02. 14:34
null
A houstoni David Paulino szervezetében a boldenon nevű teljesítményfokozó szerre bukkantak (Fotó: Mlb.com)
Doppingvétség miatt nyolcvan mérkőzésre szóló eltiltást kapott David Paulino, az észak-amerikai ligában (MLB) szereplő Houston Astros baseballozója.

 

A 23 éves játékos szervezetében boldenon nevű teljesítményfokozó szerre bukkantak.

Jeff Luhnow sportigazgató szerint az MLB-ben tavaly bemutatkozó dobó az idén már nem léphet pályára.

„Remekül kezdte az idényt, bizonyította, hogy a megfelelő szinten képes dobni minden meccsen, de most már csak jövőre bizonyíthat” – jelentette ki, hozzátéve, biztos benne, hogy Paulino tanult az esetből, és még hosszú profi karrier vár rá.

Legfrissebb hírek

Magukba szívják Amerikát az angolok

Foci vb 2026
2026.06.19. 13:50

Történelmi hazai baseballsiker: a Jánossomorja Rascals megnyerte az európai kupaselejtezőt

Egyéb csapat
2026.06.11. 12:03

Ötmillió dollárnál is többet fizettek egy profi baseballos játékkártyájáért

Amerikai sportok
2026.03.13. 12:58

A New York Yankees lecsapott a magyar tehetség játékjogára

Amerikai sportok
2026.02.18. 15:33

Sorozatban tizedszer a Dallas Cowboys a világ legértékesebb csapata, Szoboszlai klubja a 48.

Minden más foci
2025.12.18. 22:16

Hetedik meccsen védte meg MLB-címét a Dodgers – videók

Amerikai sportok
2025.11.02. 08:57

MLB: egy győzelemre a bajnoki címtől a Toronto, 76 éves újoncrekord dőlt meg

Amerikai sportok
2025.10.30. 10:04

MLB: Freddie Freeman döntött, rekordbeállítás a nagydöntő harmadik meccsén

Amerikai sportok
2025.10.28. 09:12
Ezek is érdekelhetik